New Toy - Tomas Lynx track

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 čer 2008 16:24

super toto sa mi velmi paci, jedine ten vysoky zvuk co ide od zaciatku mi tam trosku vadi (ani nie tak zvuk samotny ako ta melodia, mam z toho pocit akoby bola netrafena do tempa - zahrata z ruky a neskvantizovana :)) inak je to veeelmi dobre, paci sa mi to viac ako ta prva verzia, viac sa tam toho deje, presne tak to mam rad :)

peteness

Příspěvek od peteness » 17 čer 2008 16:31

dendy: jo presne. Jed to zruky a bez kvantizace a je to schvalne......takovy vliv minimalu rekneme, dneska hodne pouzivany. ....je tam dost jinych zvuku, ktere to drzi v lajne...Je treba jit s dobou, doufam ze to pochopis. :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 čer 2008 16:34

no je to tvoj track takze si od nikoho nedaj kecat do toho ;-)

ja minimal neznasam, reprezentuje vsetko co na hudbe nemozem ani citit takze asi preto mi to tam vadi ...

peteness

Příspěvek od peteness » 17 čer 2008 16:45

dendy: ted se to stejne zase musi prekopat, protoze se bije hodne zvuku.....bohuzel u me to neni prace na jedno odpoledne.....takhle je to vzdycky. Zacnu s nakym napadem a na konci je neco totalne odlisneho. :(

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 čer 2008 16:48

to je normalka .. dolezite je dotiahnut to do konca ;-) drzim palce ;-)

Magion

Příspěvek od Magion » 18 čer 2008 21:50

Dobrá práce! Obě verze.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 20 čer 2008 10:44

Super,
moc se mi to líbí a paradoxně trochu víc první verze, kde jsou hezky slyšet prostory těch krátkých zvuků (v druhé verzi jsou skryty pod plochami).

jedna technická:
Když jsem to poslouchal na sluchátkách (DT770), tak mě po chvíli začaly prudit basy. Ale to je asi otázka masteringu a možná to tak pro komerční účely má být..
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

peteness

Příspěvek od peteness » 20 čer 2008 14:07

Magion, Tudy: moc dekuju za povzbuzeni. :!:
Tudy: super, ze si vsimas tech reverbu, protoze tyhle detaily mi daly zabrat a vubec hlavne slo o to aby fungoval beat s temahle drobnostma. Nektery zvuky sly pres Roland DEP5, ktery je tak akorat spinavy a navyskovany do tohohle stylu. V softu je tam jeden send s UAD-1 Realverb. Pred casem vypadnul ze setupu Ensonoq DP2, protoze i po dlouhem ladeni interniho ekvalizeru zni proste furt trochu dekoidne(pro tyhle ucely, jinak je super).
Mastering tam neni vubec zadny, jenom u druhe verze jsou lehce vytazeny vysky od 3kHz nahoru( UAD-1 cambridge). Nekdy pouzivam na vystupu Cambridge+PSP stereocontrol+UAD1 Pultec+Inflator, tady to nak nefungovalo.
PS. Na tom druhym linku je ted uplne predelana verze, je to neco mezi a vylepseny prechody. Myslim, ze ted uz to zni kluboveji. V tehle podobe to davam k Pytkinovi na eftypko, ale da se to kdykoli upravit pokud by byl zajem mit to na ezone-kompilaci.
:)

Odpovědět