NIN - Echoplex remix

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Pavel Vantuch

NIN - Echoplex remix

Příspěvek od Pavel Vantuch » 15 kvě 2008 19:23

Tak jsem tady zas :lol:
Ještě si chci nějak pohrát s melodikou. Momentálně mě zajímá, jak vám to zní jako základ?
[s]Echoplex remix[/s]
Naposledy upravil(a) Pavel Vantuch dne 16 kvě 2008 17:45, celkem upraveno 1 x.

toxin

Příspěvek od toxin » 15 kvě 2008 19:52

No zvukově mi to zní hodně dobře krom kopáku nějak ho neslyším co se mi ale nelíbí tak je ten vokál prostě na něm neshledávám nic oslovujícího...občas bych se nabál nějákeho brejku jinak je to ale po hudební stránce opravdu na profi úrovni.

tempoautomatic

Příspěvek od tempoautomatic » 15 kvě 2008 22:11

Pavel Vantuch:
Tak tohle jako teda jo :-)
To album mám docela naposlouchaný a vidím to takhle:
Mám to v jedné složce - hlasitostně to zapadá, zvukově to zapadá do NIN. Na první poslech bych zase jenom malinko zvednul vokál, hrál jsem ji až po originálu. Ale není to zásadní (jako u Discipline - možná preferenční, ale určitě je míň hlasitě než u originálu, tady dominuje basa).

Mě se tenhle remix líbí víc hlavně proto, že je výrazně odlišný od originálu, to jsem u toho Discipline remixu pocit neměl (i když samozřejmě byl :-)). Ale to je možná docela preferenční záležitost. Já mám prostě raději, když tam z toho originálu ani moc nezůstane. Přijde mi, žes tomu tady dal víc volnosti, aby si to člověk mohl víc vychutnat. JMO

Highlights:
+00:00,
- 00:37-00:39
(na první poslech mě napadlo, že tady je asi to místo, kde si budeš hrát s tou melodikou - jsou místa i dál v tracku, kde ten vokál úplně nepadne, ale na další poslechy už mě to ani nenapadlo),
+00:58,
+02:10,
+03:50,
celý je to dobrý :-)

Pěkný zvuky. Zajímavý bicí (docela lepší než u originálu). Líbí se mi taky, jak to hned začíná tím vokálem.
Celkově profi, díky.
J.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 15 kvě 2008 22:31

Každopádně díky za reakce :wink:

toxin: za vokál nemůžu, to je dáno zdrojem.
Kopák je věc jiná, ale tenhle mi tam prostě sednul, možná bych ho mohl ještě nějak jinak ovlivnit, ale v základu zůstane stejný.

Jinak k oběma remixům bych měl asi něco napsat.
A to, že každý vznikal jinak, jiným postupem a v tom je možná ten problém.
Echoplex mě svádí k minimalismu a přemýšlím, jestli s tím ještě vůbec něco dělat dál.
Fakt nevím. Asi to uložím jako druhou verzi a časem porovnám.

U Discipline jsem se snažil nahradit kytary synťákama, to mě v počátku zajímalo víc než tečka na kopáku nebo tak :wink:

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 16 kvě 2008 17:50

Tak jsem něco doplnil.
Druhá verze [s]Echoplex remix[/s].
Naposledy upravil(a) Pavel Vantuch dne 21 kvě 2008 21:08, celkem upraveno 1 x.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 21 kvě 2008 21:10

Tak jo. Vzhledem k reakcím na ofiko remix webu tohle považujme za finální verzi.
Za ty reakce jsem docela rád 8)

Zde je ona verze.

Odpovědět