Orbis music

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 29 zář 2007 19:20

orbis píše:SadLuck: jee. děkuju. jo, ty výšky vím, že tam dost pracujou. dost jsou v tech bicich. budu to muset jeste nejak doladit. ten zpev jsem pres moc veci neprehanel. spis se toho snazim vyvarovat. kdyz si vsimnes, zpival jsem to celkem ctyrikrat. prvni hlas 2x. kazdy na jednu bednu. leva x prava. a s druhym hlasem to same. to samotne uz udela dost takovy zajimavy vysledek. pak uz jsem si hral jen s equalizerem, uhladil DeEsserem a nakonec nejaky ten delay. díky za názor! ;)
Mimochodem hral jsem si u tveho tracku se samooscilaci a ty super vysoke samooscilacni zvuky hrane v rytmu tam celkem sedly (no proste roland idealne sedne zase k rolandu :)

Takze mozna by to jeste neco do vyskach sneslo :)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 29 zář 2007 19:51

Acid Punk píše: Mimochodem hral jsem si u tveho tracku se samooscilaci a ty super vysoke samooscilacni zvuky hrane v rytmu tam celkem sedly (no proste roland idealne sedne zase k rolandu :)

#POLK#
:)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 29 zář 2007 20:00

SadLuck píše:
Acid Punk píše: Mimochodem hral jsem si u tveho tracku se samooscilaci a ty super vysoke samooscilacni zvuky hrane v rytmu tam celkem sedly (no proste roland idealne sedne zase k rolandu :)

#POLK#
Co Polk?

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 29 zář 2007 20:05

Acid Punk píše:
SadLuck píše:

#POLK#
Co Polk?
ale nic, já už si jen představil, jak mi tweeter vypíchne oko ;)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 29 zář 2007 20:08

SadLuck píše:
Acid Punk píše:
SadLuck píše:
#POLK#
Co Polk?
ale nic, já už si jen představil, jak mi tweeter vypíchne oko ;)
Hum :O

orbis

Příspěvek od orbis » 01 říj 2007 16:34

Acid Punk: tak samooscilaci jsem ještě nezkoušel. docela by mě zajímalo, jak to může znít. díky za přispění..)

Vuid

Příspěvek od Vuid » 01 říj 2007 19:02

Elektronickou muziku moc neposloucham, tohle mi prijde jako velmi prijemnej song na poslech!
Kompozicne skvely, zvuk bych jeste trosku poladil...
Me by se tam libil obcas nejakej hlubokej bass, je to na muj vkus moc ve vejskach. Zpev by mohl byt lepsi, ale radsi nechat jak to je nez ho totalne rozmaznout nejakym efektem (uz je efektovanej azaz).
Celkove - moc se mi to libi.

orbis

Příspěvek od orbis » 01 říj 2007 19:15

Vuid: děkuji. Dostává se to do fáze, kde se ty stejné nedostatky v určitých místech jeví více lidem. Vejšky moc, absence basových projevů. Zpěvu věřím, že mohl být lepší:) zpěvák nejsem. původně jsem si to nazpíval jen tak, abych to nezapomněl, no a nakonec jsem to tam takhle nechal, protože Sting zrovna nemohl.:) S kvalitou zvuku bojuji pořád. Ale tak doufám, že se to bude časem zlepšovat. Díky moc. t.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 01 říj 2007 21:41

orbis: Covece je to nejaky chytlavy, uz jsem Dreamcatcher dnes slysel snad 15x! Fakt dobry, pohodicka relax.... Mozna by stalo za uvahu udelat rovnou i nejakej remix, jinej zvuk, nastroje....me by vubec nevadilo kdyby tahle skladba mela 10 minut:)
Hod toho sem vic, tesim se na dalsi kousky.

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 01 říj 2007 22:00

Přesně tak, moc příjemný na poslech, dá se u toho i pracovat.. a jakože nejčastěji pracuju u Massive Attack nebo Cinematic Orchestra..

ale dělá to ten vokál!!! určitě.. :)

... a pak ten jeden nástroj zní jak z NeedForSpeed ...:) Ale hrozně moc! Hned se mi přitom vybaví...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 02 říj 2007 00:02

orbis píše:Acid Punk: tak samooscilaci jsem ještě nezkoušel. docela by mě zajímalo, jak to může znít. díky za přispění..)
Ta samooscilace je prevazne samoucelna, strhava pozornost, takze vzhledem k tomu ze tam mas zpev je to k neuzitku jen to rusi :)

Jinak fakt tahle skladba sama prijemne inspiruje k tomu neco zacit delat :))

Normalne se mi vyskove veci (kde se toho vetsina deje nahore) moc nelibi,
ale tohle je proste dobre :) ani behringera a jeho efektak z toho neslysim :) povedene :)

Podle ceho to mas ladene? Pouzival jsi nejake specialni ladeni (ve kterem maji svoje tracky naladene treba prodigy, nebo chem. bros).
Nebo je to ladene normalne takze je to tema Rolandama, ze to tak pekne ladi dohromady? :)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 02 říj 2007 12:37

Podle me dost dobry, zeru ty bici, fakt dobry. Chce to jenom vic obasovat, takhle je to desne vypichnute nahoru. BTW - nemas nahodou na monitorech nebo zesiku zvyraznene basy?
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

orbis

Příspěvek od orbis » 02 říj 2007 20:56

Vuid: děkuji. příjemně mě to překvapilo. Nečekal jsem, že by to mohlo být takhle poslouchatelné.) Remix mě nenapadl, díky za podnětnou myšlenku;) no a kousků moc hotových zatím nemám, spíš jen takové blbosti, které by potřebovaly dotáhnout do konce. Nebo někdy ani raději ne;)

SadLuck: diky. jo, to už mi taky někdo řekl, že bych to mohl prodat do ND4SPD, ale nevim, jestli by z toho byli v EA nadšený.) každopádně mi ta podobnost došla, až když mi to dotyčný nastínil. když jsem tu skladbu dělal, tak jsem si tam ten nastroj představil, tak jsem si ho tam i udělal. aniž bych chtěl napodobit speeďáckou hudbu. takže jsem byl asi podvědomě ovlivněn;)

Acid Punk: většina věcí se děla spíše na kurzweilu k2k. z alpha juna jsem tam potom lehce použil pady, víc jsem se neodvážil.) takže zřejmě si to takhle rozumí. no a některé údery těch indických tablas, které tvoří nějaký rozeznatelný tón, tak jsem lehce dokroutil do potřebné výšky. efekťák z behringera nezní úplně hrozně, ale dost šumí./ takže z lehka;) thnx

upman: koukal jsem na to, a zdá se, že to jde direct. mám to na B2030a, a vzadu jsem nechal vše teď raději na nule. já myslím slyším, že tam ten výraz basů chybí, ale ještě přesně nevím, co by se tam dobře hodilo. a jenom jednoduše zvíraznit basy a stáhnout výšky mi nepřijde jako výhra.. nevím, pohraju si s tím ještě.. taky děkuju

t.

orbis

Příspěvek od orbis » 05 říj 2007 21:55

Tak tady dávám už jen tak na ukázku zatím final v. už jsem vyčerpán./

http://pc204c.fzu.cz:8080/~ezone/Orbis% ... atcher.mp3

Ty basy se tam prostě bojim extrémně zvýrazňovat. pak to změní celý song. přesto jsem tam něco přidal. už to ani stahovat nemusíte, jestli se Vám nechce.;) dávám to jen pro zajímavost. díky, mějte se.

Odpovědět