panoramic-thirth song

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
kolonista

panoramic-thirth song

Příspěvek od kolonista » 30 led 2006 11:57

tak tady vám ukážu jeden za svých prvních pokusů nahrávat neměl jsem v té době počítač tak jsem to celé krom bicích sesmolil na keyboardu a jednotlivě jsem stopu po stopě nahrával bez střihu živě takže takový live .To celé jsem nahrál u kolegy do počítače v jeho home studiu a rapují to velice mladí hoši s polska(kam se hrabou ti patlalové u nás co se pokouší rapovat) je to tedy celé dělané tzv.na koleně ale výsledek zní zajimavě posudte sami http://www.keepmyfile.com/download/e8efe4438950

dano

Příspěvek od dano » 30 led 2006 12:18

preco ti vsetky zvuky v tejto aj minulej skladbe zneju ako uplne lacne GM sady? co vlastne pouzivas? lebo je to skoda, ked ti zvuky zbabru napady...

kolonista

Příspěvek od kolonista » 30 led 2006 12:35

je to jednoduché na prvním místě jsou nápady a pak to kolem když je dobrý nápad nepotřebuje mikrovlnku atd. no ale je pravda že ty zvuky jsou prostě s keyboardu teprve ted začínám trošku se poohlížet kolem a seznamovat se s kompem jsem hlavně skladatel a muzikant né až takový ten archotekt přes tlačítka ale to příjde

dano

Příspěvek od dano » 30 led 2006 12:36

kolonista píše:je to jednoduché na prvním místě jsou nápady a pak to kolem když je dobrý nápad nepotřebuje mikrovlnku atd. no ale je pravda že ty zvuky jsou prostě s keyboardu teprve ted začínám trošku se poohlížet kolem a seznamovat se s kompem jsem hlavně skladatel a muzikant né až takový ten archotekt přes tlačítka ale to příjde
ale ved to sa ta pytam, ze s akeho keyboardu :lol: ich je totiz viac...

kolonista

Příspěvek od kolonista » 31 led 2006 00:04

aha promin yamaha psr-290 laciný zboží

Hawkens

Příspěvek od Hawkens » 31 led 2006 08:25

Eeee, fakt to znie hodne lacno. Je to tymi zvukmi. Najcitelnsie su tie dychy a "zive" nastroje v uvode, su dost lacne a umele. Inak hudobne aj hlasovo to znie velmi solidne, ale tie zvuky to kazia. Brrr. Treba ich pomenit: pozicat si od hocikoho nejaky vykonnejsi synth a premapovat nastoroje, dokonca nemusia byt ani presne tie iste zvuky. A hned to poskoci o triedu vyssie. Moznost B je urobit to iste v pocitaci s nejakym vykonnym vzorkovym softsynthom typu Virtual Sound Canvas alebo nieco podobne. Kazdopadne tymto smerom sa da velmi sposunut skladba hodne dopredu.

kolonista

Příspěvek od kolonista » 31 led 2006 11:36

je to tak zní to lacině ale nebudu to předělávat (mám zasadu že jednou namalovaný obraz nechávám tak z důvodu budoucího poučení) jinak jak jsem psal je to hrano na živo(po jednotlivých stopách) bez quantizace a střihu a vstupu ,asi proto je z toho i přes ty nedostatky cítit život v tom je v dnes již překalkulované muzice největší síla. Neberte to nikdo osobně ale někdy mi to tu připadá jako kroužek mladých techniků

kolonista

Příspěvek od kolonista » 31 led 2006 11:42

čili jsem chtěl říci že není duleité jestli ten kopák má moc zkreslený zvuk či to je takové a makové či ten mastering je špatný ,co z toho když hudba je sterilní ,ale jinak díky za připomínky a nezapomentě je třeba se občas zastavit a počkat odkud vane vítr

LUPO

Příspěvek od LUPO » 31 led 2006 15:37

...s takovym pristupem se dostanes jiste hodne daleko.

dano

Příspěvek od dano » 31 led 2006 15:55

kolonista: ty mi pripominas jednu moju kolegynu, ktora ked jej niekto povie v com spravila chybu, tak sa otrasie a behom 5 minut spravi z celeho tymu bandu ko.o.ov. Problem je v tom, ze nikto ju nechce buzerovat len poradit a tym padom sa ona dobrovolne vzdava moznosti na sebe pracovat tym lahsim sposobom... Lebo ked na to pride sama, moze byt uz neskoro...

tankista

tankista

Příspěvek od tankista » 31 led 2006 16:00

Nenech se znervoznit. Tvuj pristup je spravny!!! Jsme klub mladych techniku a to ma k muzice daleko ... :-) Kdyz na tu samohrajku slozis ultra hit, dycky se najde nekdo, kdo ti pujci ve studiu vybaveni a nazvuci. Pokud se pritom sam neco priucis tim lip... Tenhle pristup mam rad, dostat maximum z toho, co mam po ruce a nezdrzovat se nepodstatnejma vecma

dano

Re: tankista

Příspěvek od dano » 31 led 2006 16:04

tankista píše:Nenech se znervoznit. Tvuj pristup je spravny!!! Jsme klub mladych techniku a to ma k muzice daleko ... :-) Kdyz na tu samohrajku slozis ultra hit, dycky se najde nekdo, kdo ti pujci ve studiu vybaveni a nazvuci. Pokud se pritom sam neco priucis tim lip... Tenhle pristup mam rad, dostat maximum z toho, co mam po ruce a nezdrzovat se nepodstatnejma vecma
ale kolonista vyhlasil, ze take nieco nepripusta a moja reakcia bola len na margo toho... samozrejme ze napady su to najdolezitejsie, no dat tomu zvuky na aspon minimalnej profi urovni je tiez dost podstatne...

je to nieco, ako zenska s nadhernym charakterom, no neskutocne spinavymi nechtami a zltym v uchu... potom sa ti ten charakter nechce moc studovat :lol:

LUPO

Příspěvek od LUPO » 31 led 2006 16:05

ale jo chlapci, delejte vic takovych songu..... cim vas bude vic, tim bude lip.....:))))))

fagaraš chalturščik

nezbyva mi nez...

Příspěvek od fagaraš chalturščik » 31 led 2006 16:25

nezbyva mi nez... se jit zahrabat... :shock:

dano

Re: nezbyva mi nez...

Příspěvek od dano » 31 led 2006 16:26

fagaraš chalturščik píše:nezbyva mi nez... se jit zahrabat... :shock:
preco si zmenil nick? ved kolonista bolo v pohode:-)

Odpovědět