pete ness - infected forever

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
fova

Příspěvek od fova » 14 bře 2007 19:47

Zvuky jsou skvele - je videt, ze je to delane na slusnem gearu.
Melodie jsou oproti tomu infantilne jednoduche (napr. opakovane stridani dvou tonu), nema to zadny hlavni motiv, jen takova nesouroda smes, po chvili me to zacalo nudit.

Moje doporuceni - vymysli par chytlavych melodii (staci 2 nebo tri), zabal to do tehle zvuku a budes mit slusny song.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 bře 2007 21:39

fova v tomto style su melodie nie vzdy to dolezite... existuje cela jedna odnoz psytrancu (dark psy - temne tvrde veci, na party sa hravaju vacsinou po polnoci ;)), ktora je postavena na nemelodickych zvukoch a sekvenciach plnych roznych vrcani, skripani, scifi zvukov, leadov ktore hraju viac menej na jednom tone a meni sa len filtrovanie, efekty a podobne...

priklad :
http://www.youtube.com/watch?v=k8kcp7ffHAc
alebo toto aj s video klipom :)
http://www.youtube.com/watch?v=xPOTZ9W5D5I

oproti tomu je este ten petenessov track celkom umiereny a melodicky :)))

fova

Příspěvek od fova » 15 bře 2007 00:15

Jestli je to takhle v poradku, tak tenhle styl hudby je uplne na jine frekvenci nez jsem ja a nebudu se vam do toho hodnoceni plest :-)

Magion

Příspěvek od Magion » 16 bře 2007 09:25

dík za link

jinak je to hodně hodně chemický.....

Fractal

Příspěvek od Fractal » 16 bře 2007 14:43

no, za prvé to teda vůbec není dark psy, ani mi to ničím dark moc nepřipomíná, jedině to trochu imituje jihoafrický sound... to jo

basa jde ještě překousnout, akorát bych ji více oddělil od ostatních zvuků
ten kopák je úplně fpr... to je fakt z viruse? fuj

líbi se mi ta melodie i charakter main synthu... dobré
taky ty perkuse se hodně povedly (až na ty hnusné disko hajtky:)

i když v případě dělání treku na jednom zařízení, by měla vyplynout jednolitost zvuků, tak tady mi to přijde jako: každý pes jiná ves (jakoby se každý sythline dělal úplně samostaně, nezávisle na ostatních)
jinak track je jako celek vystavěn moc pěkně

i když psytrance je z velké části "chemická" hudba, tak odsuď podsuď... poslední dobou preferuju spíšew raw a přirodní zvuky, nevím co by mělo jako přinést dělání skladeb čistě na jednom synthu... podle mě spíš jenom další tunu téhož furtdokola

vasek

Příspěvek od vasek » 16 bře 2007 15:01

Berte můj názor jako názor člověka, co se o elektronickou hudbu moc nezajímá (ale ani ji nijak nezatracuje). Už asi chápu, co máte furt s tím Virusem :-) Fakt to zní šťavnatě, líbí se mi to, ty efekty s filtrama jsou paráda. ALE - přijde mi, že se ty fórky pořád opakují, takže v polovině skladby jsem se začal nudit. Ale první dvě minuty SUPER :-)

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 16 bře 2007 15:07

Mně se to líbí hodně. Zavání to trochec EBM, což je z mého pohledu jenom dobře - trochu zapomenutej styl. Trochu mi to připomíná remix jednoho songu Front Line Assembly, jenom kdybych si vybavil název. Ikdyž to patrně není podstatný.
Každopádně dávám 11 bodů z 10 :mrgreen:

Odpovědět