ProjectMasak- Relativity of Simultaneity (TripHop)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
ProjectMasak

ProjectMasak- Relativity of Simultaneity (TripHop)

Příspěvek od ProjectMasak » 03 led 2014 21:34

Zdravim vsechny hudebni nadsence.
Na vas portal chodim pomerne dlouho a mnohokrat mi pomohl kdyz jsem potreboval nejake informace.
Konecne jsem se i zaregistroval a pri te prilezitosti sem se rozhodl vam zde predstavit i svou tvorbu.
Skladam vice nez 8let a zameruju se nejvic na Triphop a Ambient.
Zacinal jsem na SonyAcidPro ale ten jsem vymenil za daleko prijemnejsi a propracovanejsi FLstudio.
Muj aparat
Zvukova karta externi M-Audio FastTrackPro
Sluchatka uzavrene Sennheiser 380 Pro
Monitory M-Audio BX5 d2
Elektricka kytara Cort
Pokud budete mit chut napsat nejaky ten nazor budu moc rad.
http://www.bandzone.cz/projectmasak

Magion

Re: ProjectMasak- Relativity of Simultaneity (TripHop)

Příspěvek od Magion » 03 led 2014 22:02

šikula :)
Hudební poloha mě baví. Motivy mají atmošku. Trochu pokulhávají breaky - předěly pasáží. To máš v té první "písni" trochu násilné, nečekané a bez nějakýho gradačního vývoje.
Zvuk - byť to poslouchám zatím jen na ntb, tak je evidentní, že máš často problém se zvukem virblu. Je to jako bys na měl nějaký fázový posuv - výšky zní hodně nepřirozeně, mimo prostor a uměle.

tony9

Příspěvek od tony9 » 03 led 2014 22:06

Fajn věcičky. Na mě působí spíš jako podkresy, dobře se při nich brouzdá po netu.

ProjectMasak

Příspěvek od ProjectMasak » 03 led 2014 22:22

Mockrat dekuju za reakce.
Ta prvni skladba se muze zdat podivna ale jde hlavne o to ze na ni je pouzite jedine VST
a to prestarle vst WASP a to na vsechny zvuky krome bicich. (Byla to skladba do jedne male souteze na foru)
Slo tam o to vytvorit stimto trivialnim vst ktere umi snad jen ty nejjednodussi sinusove signaly vytvorit co nejlepsi skladbu
Ten wasp zpusobuje i ty obcasne lupance ale i presto vsechno mam tu skladbu docela rad :)
Prechody jsou opravdu trochu nasilne :)
Co se tyka zvuku tak prehravac na bandzone zvuk dost zkresluje,uplne nici prostor a charakter Ve wavu
to zni mnohonasobne lepe.

Rascallon

Příspěvek od Rascallon » 07 led 2014 17:27

Hrozne dobre sa to počúva len mi pripadá, že motív sa tam strieda príliš často. Ale máš za to super zvuk a to je podľa mňa podstatnejšie. Kepp up the good work!

Peace.

303

Příspěvek od 303 » 07 led 2014 18:42

Mě se z toho něco taky dost libí...dobrý nápady občas....zato zvuk mě naopak povečinu nebaví. V nekterejch věcech to jde , ale jinde mě to prišlo nějaký rozkřáplý večinou.Osobně bych to dal celý free , ale jen muj nazor . Jinak sem rád , že tu sou taky lidi co dělaj tripec , ten bych řek, že v cz nemá moc na ružích ustláno a moc lidí to tu neděla mi přide...ale nadruhou stranu to muže bejt i výhoda.

Držim palce

ProjectMasak

Příspěvek od ProjectMasak » 08 led 2014 12:21

Mockrat dekuju za povzbudive ohlasy. Moc me to teší.

Abych to trosku obhajil .... :) co se tyka zvuku je opravdu o dost horši kdyz si to pustite v prehravaci na bandzone
to plati i u mych skladeb na soundcloud protoze maji nastaveno streamovani na 128kbps a to je tak malo ze nedokaze
vykreslit ani prostor v nahravce natoz detaily. Vysky se stanou zapadle a zkreslene zvuky nejsou v prostoru ale jsou nahustene nekde uprostred a zni to ploše.
Jo stridani motivu :D no a nekdy dost raznym zpusobem :) to je pravda.Na dalsim albu to vymakam daleko lip.
Jinak album jsem dal za 50kč coz je smesna castka a komu se to opravdu zalibi tak ji rad da
a me to zaroven pomuze protoze budu moct investovat do lepsi kytary,mikrofonu,kabelu a popripade do nejakeho midi keyboardu.
Mockrat diky za podporu :)

303

Příspěvek od 303 » 08 led 2014 12:45

sem to ještě proposlech.....no asi to tak rozkřáplý neni...ale skladba Infedelity která se mi zrovna nejvíc libí,treba podle me jo...vim že to byl asi zamer tady...ale už je to nejak moc skreslený ..hlavně kopák a rytmec ..hrozně špíny a bordelu tam .

Neposlal bys mi to po stopách ( Infidelity ) ? ...zkusil bych remix ..ten motiv na začatku je fekt dobrej...šamanskej jak pras :-))

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 08 led 2014 12:59

je to fajn, dobre se to posloucha a nenudi to

ProjectMasak

Příspěvek od ProjectMasak » 08 led 2014 23:09

Diky moc chlapi :)
Jsem rad ze to nenudi.
U infidelity je opravdu pouzite vyrazne zkresleni mam v planu ji jeste predelat a uplne zmenit bici a jeste pridat nejakou kytaru.
Infidelity je nevěra tak jsem chtel aby to melo takovou agresivnejsi pachuť :)
Jinak ten song samozrejme poslat muzu ale jak po stopach? jednotlive kazdou stopu? jako kytara, ťukatka vsechno zvlast?
Pokud uvedes autora tak remixuj jak je libo :)

303

Příspěvek od 303 » 09 led 2014 21:06

No šlo by vysamplovat něco rovnou z toho songu , ale bylo by lepší po stopách jednotlivejch . Třeba komplet bicí v jednej stopě a nástroje zvlášt.To by šlo myslíš? Aspoň pár stop, aby s tim šlo něco dělat , já bych si s tim pak už nijak poradil.

Jinak uvést autora ....jasná věc,to se nemusiš bát

pošlu ti když tak mail do zprav

charonme

Příspěvek od charonme » 28 led 2014 12:49

koxo aky monk and canatella :) (Y)

303

Příspěvek od 303 » 29 led 2014 18:28

charonme : dík ...ale k těm mám ještě daleko :-) ale super muzika..to budu sjíždet hodně , dobrej typ :mrgreen:

ProjectMasak

Příspěvek od ProjectMasak » 30 led 2014 20:29

Me se remix libi hodne :) super! 8)

Odpovědět