První tracky - budu rád za Vaše komentáře

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Mitch

První tracky - budu rád za Vaše komentáře

Příspěvek od Mitch » 24 led 2011 10:47

Ahoj, co na to říkáte? Budu rád za každý názor .... Začátečnická produkce :)

http://bandzone.cz/mitchel

Amorph
Moderátor

Re: První tracky - budu rád za Vaše komentáře

Příspěvek od Amorph » 24 led 2011 11:07

Hele me to prijde docela v pohode jako zaklad na kterym se da stavet i kdyz jeste trochu prazdny na samostatnej plnohodnotnej poslech. No akorat mi asi trochu vadi ten pwm syntak, kterej prebiji vsechno ostatni. Takze ted to chce z toho zacit delat cely skladby;)

Mitch

Příspěvek od Mitch » 24 led 2011 11:19

Díky, no jsou to zatím spíš jenom takové nápady, to je pravda....A ten synťak je asi moc , ale když mě se ten zvuk hrozně líbil... nechal jsem se unést :) Přiště vyladím.

delay

Příspěvek od delay » 24 led 2011 11:26

Tak feedback je důležitej, proto se to snažím poslechnout. Jeslti tomu dobře rozumím, tak se jedná o instrumentální produkci, nejspíše pro účely rapu...
Je to takový průměrný všechno, mohl bych bejt kritickej až běda. V tomhle stylu je potřeba jít naprosto vlastní cestou, nejen brát si příklad z klasiky a snažit se okopírovat, ale vymyslet i něco novýho, co tě odliší. Zvukově to je naprosto nemixovaný, bez barvy, vcelku bez nápadu a charakteru... mylsím, že pokud vydržíš a budeš se tomu věnovat, tak se vše změní, tímhle si musí projít každej... :P

Mitch

Příspěvek od Mitch » 24 led 2011 11:33

Je to bez jakékoliv audio úpravy. Dělal jsem to v Reasonu a je to opravdu to první co ze mne vylezlo, takže jsem na začátku cesty a vím že se musím hodně učit. To je v pohodě, jakákoliv kritika je prospěšná, pokud je konstruktivní.Takže díky.

Tom Šen

Příspěvek od Tom Šen » 24 led 2011 15:01

ahoj, poslouchám to v práci a dobře se u toho dělá, líbí se mi to. jak je uvedeno výše je to dobrý základ. líbí se mi to melodicky. teď už to dohrálo, tak si jdu pustit posledního ena :-)

psk501

Příspěvek od psk501 » 24 led 2011 18:35

Me bavi ze presto ze si "na zacatku cesty" tak uz mas na profilu beatmaking video :lol:
Jinak jestli to ma byt podmaz pro rap tak je to des. Bici jsou spatne. V jakemkoliv elektronickem tanecnim stylu by si mel prvni ovladnout bici a basu..do te doby se nikam nehnes. Jednoakordove melodie muzes placat pak.

Mitch

Příspěvek od Mitch » 24 led 2011 19:26

psk501 píše:Me bavi ze presto ze si "na zacatku cesty" tak uz mas na profilu beatmaking video :lol:
Jinak jestli to ma byt podmaz pro rap tak je to des. Bici jsou spatne. V jakemkoliv elektronickem tanecnim stylu by si mel prvni ovladnout bici a basu..do te doby se nikam nehnes. Jednoakordove melodie muzes placat pak.
Díky, ja jsem tu snad ani nepsal, že jsem mistr světa ve skladaní hudby. A to že jsem udělal beatmaking video snad nesouvisí s tím, jestli jsem začátečník, nebo nikoliv? Na youtube si s několika uživateli vzájemně posiláme naše výtvory, čímž chci vysvětlit, že video jsem udělal pro tyto účely, rozhodně ho nemám v plánu posílat do MTV. Za další jsem psal, že to jsou spíše takové nápady, ale ono je to asi stejně jedno to tu psát... Jinak díky za tůj čas a komentář.Zkusím se poučit.

Odpovědět