Prvotsky - impossible

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Prvotsky

Re: Prvotsky - impossible

Příspěvek od Prvotsky » 20 črc 2011 19:53

Díky všem za kritiku!
Az ted sem se dostal ke kompu..

Ty jo opravdu sem necekal ze nejvetsi diskuse bude o vokalu - díky tomu že sem s nim fakt spokojen tak sem myslel že se bude celkem líbit..
A vono naopak..
No právě proto je dobrý dostat nějakej feedback.

Vokál byl nahráván skutečně okolo půlnoci v paneláku a nechtěl sem budit dcerku která spala ve vedlejším pokoji.. :) jak odhalil inspektor oxygen..
Na oktavu Mk 319 kterou sem si proste drzel v ruce pred sebou u kompu s lehkym preslechem ze sluchatek a trochu šumu z ulice..
Celej byl nahrán za 30 min.
Ale myslim že tím to neni - i kdybych to šel nazpívat do studia a měl na to čas, tak by to znělo stejně nebo jen málo odlišně..
Z vašich reakcí spíš usuzuji že se to takhle málokomu bude líbit , což je právě pro mě zajímavý zjištění.
Já si nemyslim že by ten vokál byl utra supr , ale mě osobně se prostě hodně líbí a nemůžu si pomoc.
Je to fakt zvláštní, protože si myslim že ve většině věcí sem dost sebekritickej mám dost chladnej odstup při sebepozorování.
Ale tady to asi nefunguje.
Je to úlet , ale já toho zpěváka zbožňuju! :lol:
Příjde mi zkoro dokonalej!
No myslim že ten final mix se krom textu druhy fraze nezmeni no..
Ja proste na tu hudbu nemam tolik casu , tak se v tom moc vrtat nebudu..
nejak zasadne mimo to zvukove asi nebude kdyz se nikdo nezminil - oxygen dokonce pochvalil!

oxygen/delay: delayovu tvorbu znam tady z ezone občasně. Ocean cry se mi líbí dost - vokál krásně pasuje a je to dost poetická skladba.
Trochu mi nesedí to slyšitelný dolaďování , ale předpokládám že to je záměr..

Hele díky klucí!
Já z písníčkou jdu jako ptáček! :wink:
kdyby eště někdo měl něco ke skladbě mimo vokál tak bych uvítal!

Pepa Melen

Odpovědět