Radikální řešení

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Atoss

Radikální řešení

Příspěvek od Atoss » 16 kvě 2011 19:39

Ahoj všem,

posílám k posouzení svůj nový kousek. Budu rád, když mi napíšete nějaké poznámky, připomínky jak k hudebnímu nápadu, tak i jeho provedení.
Je to zpívaná skladba "by myself". Ten zpěv je nic moc, to uznávám, ale lépe to neumím a žádného zpěváka poblíž nemám :( .
http://soundcloud.com/atoss/radikalni-reseni

Díky Atoss

TAP

Re: Radikální řešení

Příspěvek od TAP » 16 kvě 2011 20:21

V jednom z mnoha alternativních vesmírů česká republika pokračovala v tradici spartakiád i po roku 89 a tato skladba byla skvělým podkladem pro sestavy
"starších můžů". V našem vesmíru bych to asi zkusil prodat firmě co prodává cosmodisk. Poslouchám z notebooku a nevidím chybu :-)

upman

Příspěvek od upman » 19 kvě 2011 18:14

Paradni sound a slape to
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Atoss

Příspěvek od Atoss » 19 kvě 2011 20:42

Díky za ohodnocení,

všechno to je z VST nástrojů, žádná živá kytara :D

dedyk

Příspěvek od dedyk » 20 kvě 2011 10:07

urcite nejsem toho nazoru, ze aby byl clovek IN, tak musi tvorit aktualni styly (dubstep, electro..), ale tohle je kategorie sama pro sebe :) TAPoho hodnoceni to celkem vystihuje, ale ja jsem si pri poslechu vybavil festival politicke pisne v Sokolove nebo reportaz v Pionyrske vlastovce o amaterskem souboru pri vojenske posadce v Horni Dolni... je to sice muzikantsky, ale pusobi to jako parodie - zajem o vyuziti v reklame by vsak mohly mit i jine farmaceuticke spolecnosti - staci lehce poupravit text "radikalni reseni na paleni pri moceni" :)

Atoss

Příspěvek od Atoss » 20 kvě 2011 16:44

No máte oba pravdu, že to trošku vybočuje, ani ne tak co se hudebního stylu týče, ale spíš toho textu. Já nejsem žádnej textař, toto byl vlastně teprve můj druhý text, ale nebaví mě psát běžný texty (o lásce, rozchodech) - toho už bylo napsanýho a ještě bude (třeba i já někdy takový text napíšu). Jak vidím, tak dobrý na tomhle textu je, že si to každý může vyložit po svým a i užití (jak jste tady psali své návrhy) by mohlo být široké :D . Každopádně text je psaný s jistou mírou nadsázky, i když se může v určitém smyslu týkat každého znás, mě nevyjímaje :wink: .

Jinak k hudební stránce se zatím nikdo moc negativně nevyjádřil (zatím názor Upmana "parádní sound a šlape to" a názor Dedyyka, že to zní muzikantsky) mě těší 8) .

biscuit

Příspěvek od biscuit » 20 kvě 2011 17:21

hele ja z toho cejtim takovej punkovej pristup.. zpev mi chvilkama pripomina trosinku hauberta, tak proto asi :-) takovej ten vzdycky trochu amaterskej projev, kterej je ale ve finale cool, protoze je to opravdovy a bezprostredni. jinak me to taky trosku rozesmiva, to se priznam bez muceni; taky vidim nejakou zabavu, pivko...
po zvukovy strance mi to prijde takovy mozna az moc utopeny v nejakym verbu, takovy rozmazly.. hlavne bici jsou takovy vzadu.. vokal mi ze zacatku prisel utopenejsi, trosku min srozumitelnej.. ale jak to doposlouchavam, tak si ucho asi docela zvyklo a uz me to tolik nedrazdi ;)

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 08 čer 2011 12:48

Hudbu nie som schopny zhodnotit, ale toto bolo fakt robene len vstickami? Preboha, to si robil kolko rokov?

Atoss

Příspěvek od Atoss » 02 črc 2011 08:12

dusanmsk píše:Hudbu nie som schopny zhodnotit, ale toto bolo fakt robene len vstickami? Preboha, to si robil kolko rokov?
Všude jsou VSTi :D , samozřejmě kromě zpěvu :lol:
Nooo, dělal jsem na tom tak 2-3 mesíce, ale nebylo to moc intenzivní, spíš dost s přestávkama. Ale máš pravdu, hodně času (cca polovinu z toho) mi pak zabralo zvukové ladění.

Odpovědět