ray subject mini promo set

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
dendy
Vybavení

ray subject mini promo set

Příspěvek od dendy » 05 lis 2006 14:03

mini polhodinovy setik z mojich trackov ;)

http://www.warp.sk/download.php?soubor=14

MONOSKOP

NECHCI NIJAK HODNOTIT ale...

Příspěvek od MONOSKOP » 18 pro 2006 12:13

Setík mi připadá jako nějaká hudba k počítačovým hrám.. no řekněme tak 8 let starých. Pokud je to jako retro,tak asi dobrý.. / neposuzuju kvalitu zvuku , ale spíš obsah a formu / .. Jinak mi to fakt přijde dost zpátečnický.. tím pádem mi tu chybí i nějaká originalita. Souč. elektro styly se podle mě dostali už někam mnohem dál z báze space svuků a nájezdů z ploch před ,,každým,,
přerušeným beatem.. na souč. taneční akci si to vážně moc nedokážu představit . No ale samozřejmě je to jen můj názor a určitě se najde víc lidí, kterým se to třeba líbí... taky basový linky podle mě postrádají jakoukoliv originalitu.. všechno jako by tu už mnohokrát bylo..
Ještě podotýkám, že jsem to neslyšel celé, jen asi do půlky, takže třeba jsou ty další tracky jiné... Zajímalo by mě na jakým aparátu jsi to dělal?
jestli to tu někda uvádíš tk sorry.. možná jsem to přehlédl..
No, takže makej na tom chlape.. a z mý kritiky si nic nedělej.. já mám kolikrát pocit,že už tomu vlastně taky nerozumím.. nikde není psaný, že já mám ten správnej názor na věc to je jasný.. tak mnoho zdaru..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 pro 2006 12:34

v pohode, dik za nazor ;-)

no je fakt ze ja mam velmi pozitivny vztah k oldskoolu takze to tam je urcite citit.. ale 8 rokov asi nie :) 8 rokov dozadu vychadzali v psy/goa dost odlisne veci ako toto, ver mi :)

na party to celkom funguje, uz mam par akcii odohranych a ludia reagovali velmi pozitivne ... v podsate kombinujem sucasne prvky s oldskoolovymi.. vacsina z tych trackov v tom mixe je cisto SW zalezitost, su to starsie veci ked som este nemal ziadny HW ...

Odpovědět