ray subject - moonspiders

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

ray subject - moonspiders

Příspěvek od dendy » 17 kvě 2006 00:11

suppeerr ezone zase zije :)

tak v zachvate radosti sup moj najnovsi track, diki za kazdy comment :)

http://raysubject.dendy.sk/mp3/ray_subj ... piders.mp3

Jindy

Příspěvek od Jindy » 17 kvě 2006 18:40

dobrý dobrý...to je psytrance ne? zvukově se mi tam líbí hlavně ten kopák.
no ale je to celkem dost dlouhý na to, že se to nijak radikálně v podstatě nemění...ale jinak je to dobrý...

delay

Příspěvek od delay » 18 kvě 2006 08:23

No, bohužel tuhle hudbu neposlouchám, a proto nebudu nijak zvláš? kritizovat. Název Moonspiders se k obsahu hodí, ikdyž já si spíš představil jak z děr vylejzaj Greys nežli pavouci...:-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2006 09:28

delay píše:No, bohužel tuhle hudbu neposlouchám, a proto nebudu nijak zvláš? kritizovat. Název Moonspiders se k obsahu hodí, ikdyž já si spíš představil jak z děr vylejzaj Greys nežli pavouci...:-)
co su Greys ? :))

btw. co mas spolocne s Neophyte-om ??
http://www.discogs.com/artist/DJ+Neophyte

delay

Příspěvek od delay » 18 kvě 2006 10:04

Aliens, UFOs, šedivci. Takový ty velký kapkovitý oči. Humus :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2006 10:05

delay píše:Aliens, UFOs, šedivci. Takový ty velký kapkovitý oči. Humus :-)
aha :)

No co ty a Neophyte ?? si sa nevyjadril...

delay

Příspěvek od delay » 18 kvě 2006 10:13

Aha, sorry. Nějak jsem to přehlíd. Společnýho nemám nic, bohužel jsem nedávno zjistil, že už se tak někdo jmenuje. Chtěl jsem si tenhle název nechat pro svůj projekt
http://www.electrozone.cz/viewtopic.php?t=4209
Teď už to používám jen pracovně, nikde s tím nevylejzám...
Bohužel to asi budu muset malinko pozměnit :-).

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 18 kvě 2006 10:21

Dendy: Je to supr dobre promakany tak jak to ma byt, sic to ma na muj vkus trosku dost digitalni sound ale budz...
Zkousel si to poslat treba do nejakyho psytrance Labelu? Myslim ze by si stim mohl uspet....

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2006 10:24

ekeaze píše:Dendy: Je to supr dobre promakany tak jak to ma byt, sic to ma na muj vkus trosku dost digitalni sound ale budz...
Zkousel si to poslat treba do nejakyho psytrance Labelu? Myslim ze by si stim mohl uspet....

dik:)

jeej ja som sa toho uz naposielal.. a nic ... uz som to viac menej vzdal,v najblizsej dobe asi hodim vsetky tracky na web v hi-qualite nech si ludia stahuju aspon :)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 18 kvě 2006 10:28

to bych nevzdaval ... za to nic nedas obcas ruzny Labely obeslat...

Viki

Příspěvek od Viki » 18 kvě 2006 12:56

Jindy píše:dobrý dobrý...to je psytrance ne? zvukově se mi tam líbí hlavně ten kopák.
no ale je to celkem dost dlouhý na to, že se to nijak radikálně v podstatě nemění...ale jinak je to dobrý...
[dendy]
Můj první dojem zní takto:
sežeň si nějakou taneční skupinu nebo sólovýho machra a jděte dělat šou do klubů nebo na diskotéky,
víš jak to myslím.
Track je natolik dobrej a kreativní,že se na tom dá postavit pěkný taneční číslo a budeš pyšnej,že je to na tvoji muziku...
Jen můj nápad a s tím webem to rozjeď,taky už se chystám,ale v jiném oboru vylézt na světlo... :arrow:
Dneska prostě musíš prorazit sám... :wink:

Cyril

Příspěvek od Cyril » 18 kvě 2006 14:17

Hele's tam pouzil ten kik co jsi sem jednou poslal, ne? ,) Na zacatku... V tomhle stylu nejedu, ale muzu rict, ze to ma fakt prijemne digitalni, resp. v dobrym slova smyslu digitalni zvuk...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2006 19:52

Cyril píše:Hele's tam pouzil ten kik co jsi sem jednou poslal, ne? ,) Na zacatku... V tomhle stylu nejedu, ale muzu rict, ze to ma fakt prijemne digitalni, resp. v dobrym slova smyslu digitalni zvuk...
no dik :) na zvuku si vzdy zakladam a prave taky ten "digitalny v dobrom zmysle slova" to je presne to co sa mi paci, si to super vystihol :)

ten kopak asi som sem nedaval, asi urcite lebo som ho naladil v soundforge len minuly tyzden :)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 kvě 2006 20:00

dendy v prvni rade ti musim rict jedno: KUP SI KONECNE TOHO VIRA, PROTOZE TE TO POSUNE TAM KAM POTREBUJES! ten lead, kterej zacina nekde na 2:44 je imho slabej, kdyby tam byl zvuk s podobnym charakterem z nejakyho poradnyho syntaku, urcite by to jiskrilo, misto aby to ten track srazelo - myslim jako ciste po zvukovy strance (mozna mi je ten zvuk jenom protivnej, ale to je divny protoze takovyhle leady mam rad). pak jeste jedna pripominka - trosku mi tam na basech chybi vic energie, je to tam pekne cisty, ale malo hutny asi bych jenom nechal kopak vyniknout o speticku vic pod 100Hz, jestli se to s basou nebude prat. a potom mi tam naopak vadi trosku ten man voice sampl - kdyby tam byl minimalne o polovinu minkrat nevadilo by to - ke konci uz me trosku s*al :) naopak hlas tvoji manzelky se mi libi :mrgreen:
no a potom uz jen pozitiva... moc dobrej track dendy, ale furt je co zlepsovat

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 kvě 2006 20:09

bisuit: diky moc presne taketo odozvy mam najradsej, ano vzdy je co zlepsovat ... na vira si ale musim nechat zajt chut aspon pokial nebudem mat lepsie platene zamestanie kedze ideme teraz do hypoteky takze uz akekolvek sny o nejakych investiciach su v nedohladne ...
kazdopadne MOC dik za konstruktivnu kritiku ....

btw. v tomto tracku to nieje moja manzelka, ta bola zatial len v "diethylamide" :)

Odpovědět