ray subject - moving into new place

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 31 říj 2006 18:59

...a ja si myslel, ze samotari se nemuzou nikomu nad 15 libit :]

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2006 19:51

to vis me uz je double a to uz to de s clovekem z kopce at chce nebo nechce ;o) dokonce musim priznat, ze se mi libili i experti (vzhledem k tomu s jakym despektem jsem na ten film zacal cumet)
ale nejsme tady filmovej klub, tak sorry za ot

k tracku: libi se mi. docela zajimavej breakbeatek. libi se mi, ze je tam znat ze delas psy, bohuzel pro me i na kopaku. mam rad takovej ten klasickej v breakbeatu na prvni dobe - mohutnej s delsim vocasem, na ostatnich dobach uz muze bejt ten co tam mas...
jaky je bpm?

synth_synth

Příspěvek od synth_synth » 31 říj 2006 20:35

biscuit píše: jaky je bpm?
:lol: že by chut na remix ? :lol:
*************************synth****************************

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2006 20:40

na to bohuzel ted nemam cas, ale libi se mi to natolik, ze bych to klido i obcas pouzil do setu :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 31 říj 2006 21:36

biscuit: bmp je 132... kludne to pouzi budem rad:)) pripadne ak chces mozem ti to dat aj vo vysej kvalitne ...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2006 22:36

no 320 by bodlo a dekuju kamo :)

Ricardo

Příspěvek od Ricardo » 01 lis 2006 13:34

Breakbeat mám hodně rád, docela se snažím sledovat co vychází novýho ve světě a taky aktivně tvořit. Dal bych tak 3/5... Takovej průměr... Ohledně nápadu mě to moc neoslovilo, chybí mi výraznější nosnej motiv, ačkoliv nemužu říct, že by mi vyloženě něco vadilo, nepusobí to na mě moc tanečně. Taky mi úplně nesedí takový ty cheeze "trancy" motivy. Jsou tam dobrý a neotřelý místa - nájezdy a začátek se sympaticky rozjíždí. Zvuková stránka - forma - mi připadá trochu old-school, což mě osobně nevadí, ale pochybuju, že by to vydali třeba v UK. Taky mi to připadá celkově takový "pod dekou", nevím, na čem je to dělaný? Beat je dost málo průraznej, taky to zní málo kompaktně, kompresoval jsi stopu s beatem, čím?

Svůj kritickej názor jsem nemyslel nijak špatně, ani s cílem tě nějak odradit nebo poškodit. Neber to plýz negativně! Chtěl jsem vyjádřit svůj názor a snažit se o konstruktivní přístup a konktrétně naznačit jak bych to viděl já, oky? Těším se na další zajímavou tvorbu.

Richie.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 lis 2006 13:50

v pohode takuto konstruktivnu ktritiku mam rad :) fakt je ze jednak som sa vobec nesnazil o sucasny sound - to ja sa vlastne NIKDY nesnazim vo vlastnej hudbe, vzdy to robim po svojom, pre svoje potesenia nejake oficialne releasy proste neriesim, to ide mimo mna ;-)) pointa bola taka ze to mal byt skorej taky trosku menej psy ale predsa len psy-chillout, cize ziadna tanecna pecka a uz vobec nie cisty breakbeatovy trhac parketov :)))

kazdopadne moc dik za konstruktivnu kritiku ;)

MONOSKOP

to dendy

Příspěvek od MONOSKOP » 20 pro 2006 20:10

pripojuju se k ostatnim.. slyšel jsem od tebe ještě jen jednu věc co jsem ti kritizoval.. víš.. tak tohle je fakt docela pecka.. zvukově uplně jinde..
šlape ti to ,,, jen tak dál.....

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 20 pro 2006 20:20

:-) dik.. no teraz z odstupom casu uz by som tam vela veci poriesil inak ale to uz by bola uplne ina skladba :)

fova

Příspěvek od fova » 20 pro 2006 20:29

Dendy, fakt dobra skladba, slusne zvuky.
Trochu mi tam vadi to, ze se to docela dost dlouho opakuje a vlece, nez prijde novy napad nebo melodie. Dokazu tak pomerne lehce predpokladat, co bude v dalsim taktu.
Bude do toho i zpev? Pak by ta urcita "stereotypnost" nemusela vadit.
Ale celkove fakt hodne dobre.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 20 pro 2006 20:34

fova píše:Dendy, fakt dobra skladba, slusne zvuky.
Trochu mi tam vadi to, ze se to docela dost dlouho opakuje a vlece, nez prijde novy napad nebo melodie. Dokazu tak pomerne lehce predpokladat, co bude v dalsim taktu.
Bude do toho i zpev? Pak by ta urcita "stereotypnost" nemusela vadit.
Ale celkove fakt hodne dobre.
spev nebude, na to nemam "zdroje" ;-) samozrejme ak by niekoho skladba tak inspirovala ze by nieco naspieval a poslal cisty spev tak to velmi rad zapracujem a este vylepsim :-))

MONOSKOP

Příspěvek od MONOSKOP » 25 pro 2006 17:09

fova píše: Trochu mi tam vadi to, ze se to docela dost dlouho opakuje a vlece, nez prijde novy napad nebo melodie. Dokazu tak pomerne lehce predpokladat, co bude v dalsim taktu.
Můj názor je ten, že v taneční hudbě je repetitivita a určitá monotónnost :lol: .. nebo prostě to opakování se na místě. Stejně jako lehká čitelnost a intuitivnost příštích taktů.. to dokonce beru jako jednu z podmínek. Obecně vůbec to neubírá na nápaditosti a chytlavosti skladeb.. v tom je právě to umění u taneční hudby .. všechny tyto aspekty sladit a vhodně kombinovat a vložit něco zajímavého ze sebe.
Nevím jak náruživý návštěvník tanečních parties nebo zdatný tanečník jsi , ale
podle mých zkušenosí je to v moderních tan. stylech prostě na místě...
...zdravím všechny a velebím můzy...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 25 pro 2006 17:19

monoskop: suhlas, velmi vystizne napisane...

fova

Příspěvek od fova » 25 pro 2006 22:48

Kdyz se na to divam jako na tanecni hudbu, tak mi to prijde OK. Ja jsem to bral jako poslechovou zalezitost.

Odpovědět