reklamní spot pro unistav Sluneční věž

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
drymansound

reklamní spot pro unistav Sluneční věž

Příspěvek od drymansound » 06 kvě 2010 10:23

Ahoj,
Před nějakým časem jsem s kamarádem udělal intro a podklad na webu pro projekt Sluneční věž Praha .
Dělali jsme jen audio , video dělali Italové.
Byla to zábava na 2 dny.. muselo to být rychle hotové. Posuďte sami. Komentáře oceníme .
Byly moc spokojeni :)

http://www.slunecnivez.cz

dano

Re: reklamní spot pro unistav Sluneční věž

Příspěvek od dano » 06 kvě 2010 10:44

fajn. skoda zvuku toho klaviru... urcite by som sa s nim viac pohral aby neznel tak strasne konkretne a sucho, cim by sa zaroven prijemne zamaskovali aj jeho zvukove nedostatky

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 06 kvě 2010 10:45

k tomu videu je to pěkný, dobrá práce.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 06 kvě 2010 11:13

mne ten klavir prijde fajn takhle (posloucham na nb).. libi se mi to.
... ale je to strasne "klisoidni", coz teda chapu, jestli jste delali neco podobnyho poprvy, protoze to clovek bere inspirace odevsad a v podstate je uspech, kdyz se mu povede dobre "opsat" ;)

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 06 kvě 2010 11:17

klisovity to je a je z toho poznat, ze to nedelal zkusenej praktik. Co mi tam rve usi jsou ty chory, ty zni hodne levne, myslim, ze bez nich by to bylo lepsi
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

martinrx

Příspěvek od martinrx » 06 kvě 2010 12:52

piano by to chtělo malinko kutatější zvuk a problém je i v dynamice not. Nevím jestli za to může klaviatura či pianista. Některé zvuky na pozadí zní opravdu trošku levně, nicméně pro tyto účely to asi stačí - takhle dlouhé intro stejně 99% lidí přeskočí a jde po informacích. 8)
Kurzweil PC3, Clavia Nord rack3, Roland A37, Apogee Duet, Event ASP6

matucha

Příspěvek od matucha » 06 kvě 2010 13:45

Jestli maj reprak ve vytahu, tak se to tam bude hodit ;). Pekna vytahovka.

Tak je to cisty midi z nic moc modulu, zadna produkce... coz proste takhle zni. Nejsou tam ani nejaky lehky bici, za ktery by se to schovalo a nepresnosti ve hre (souhre dvou linek) jsou tam dost velky, sice to dela vic lidsky... ale...

Chapal bych to jako skicu nalady, harmonie a melodii, kterou bych poslal jenom cloveku, kterej by velmi dobre vedel kam to umim posunout. U me takhle podobne teda skicy vypadaj a uz sem se x-krat spalil, kdyz jsem je pustil klientovi a ten mel dojem, ze to je final (protoze nenemel tu predstavivost toho, co se s tim este stane).

No tak jestli budete s kamosem dal tyhle veci delat, tak mejte v hlave to, ze ste se dostali naposled jenom do stadia skicy a ze byste se meli pokusit se dostat dal.

drymansound

Příspěvek od drymansound » 06 kvě 2010 14:04

díky za tvá slova Matucho ! Bylo to s nima docela težký. Původní verze byla se slabounkýma bicíma ( základní sada + orch kit ) .
Ale přišla odpověď že by to chtěli bez nich , tak tam nejsou... mě se to s bicíma líbilo víc .Byla to první práce takového druhu a byly na to jen 2 dny...
Jinak s tebou ve všem souhlasim ! V tu chvíli jsme udělali co bylo v našich silách a byly s prací spokojeni...

drymansound

Příspěvek od drymansound » 06 kvě 2010 14:07

jinak moc díky všem za reakce.... vše beru v potaz .. klišé , zvuk piána , podkladové fx , chóry
to se bude hodit!

Odpovědět