Roocza - jewel box

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
roocza

Roocza - jewel box

Příspěvek od roocza » 28 říj 2013 00:00

jedna pomala cilautovina neni to sice uplna novinka, ale tak nejak sem uzral k tomu to sem hodit, treba me neukamenujete :]]
predem velice diky za pripadny konstruktivni pripominky :)

tomy45

Re: Roocza - jewel box

Příspěvek od tomy45 » 06 lis 2013 20:05

Paradne plochy, prijemna melodia, bicie skoro dobre ako ja :D nahodou, kebyze to das na download tak si to aj stahnem

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 06 lis 2013 20:22

Libi se mi to. Je to hezky tezkopadne, myslim, ze s zivyma bicima takto zahranyma by to bylo na dalsim levelu. Takhle bez vokalu je to fajn podkresovka. Pekne plochy, ale moc se tam toho nedeje. Ke zvuku, moc se mi nelibi co tam zbyde na bicich z attacku po tak tezke kompresi. Nevim, ale zvazil bych paralerni kompresi. jestli je to zamer, tak ok, ale me se to moc nelibi. Basy tady moc neposoudim... Ale celkove, predrl to ma krasne tezkou, to se mi moc libi. Zivy bubenik by do toho mohl vnest (pod dobrym vedenim :) ) trochu shuffle

roocza

Příspěvek od roocza » 06 lis 2013 21:54

download je už povolenej :)
jinak ad bubny - je fakt, že s tou kompresí jsem to opět trošku přehnal, jak už tak bývá mým dobrým zvykem :)) ale když sem na tom pracoval, byl sem s těma bubnama relativně spokojenej a vpodstatě víceméně pořád jsem :) živej bubeník by byl určitě lepší, ale to se dá tak nějak říct o všem co jede ze sekvenceru, nicméně do tohohle bodu bych se samozřejmě někdy rád dostal :]] noa co se týče stavby, tak si ten track nedělá žádný větší ambice než prostej podkres :) bylo to pro mě hlavně o padech a atmoškách, ale není vyloučený že se to v budoucnu nějakýho vokálu dočká :)
díky za reakce :)

Odpovědět