Roocza - Tide

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
mindwarp.cz

Re: Roocza - Tide

Příspěvek od mindwarp.cz » 17 zář 2009 15:50

Ma to peknou atmosferu, pripomina mi to ze zacatku nejake veci od Amorpha, potom je to takove trochu jine. Me se ten zvuk zda takovy trochu moc spinavy u snare a tech nekolika hajtek. Obcas by asi nezaskodilo ubrat na tech v bicich, nebo je zjemnit.
Ta mezihra od 1:30 zni krasne relaxacne. Ale minuta se mi vzhledem ke koncepci tech bich zda na stopku moc. Jinak tu hezkou atmosferu si to drzi celou dobu, to se mi moc libi. Je to prijemne.

vasek

Příspěvek od vasek » 17 zář 2009 16:32

Tak nevím teda. Za to, že roocza nakroutil nebo v horším případě našel pěknej zvuk, bych palce hned nezvedal. Nic víc jsem tam nenašel. Pak se divíte, že do vás jackies šije :-)

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 17 zář 2009 17:32

zvukovo pekne, celkom prijemne sa to pocuva. zial inak ma to nejako nezaujalo. ale to je moj subjektivny dojem. skor mi to pride ako nejaky hudobny podmaz k niecomu.

jakubt

Příspěvek od jakubt » 17 zář 2009 17:39

Kdyby to hrálo někde v kavárně, řeknu si "tady dobře hrajou". K tomu, abych si to pustil doma, by to asi mělo být víc strukturované, aby se "tam něco dělo" - nějaké pauzy a znova rozjet atd., možná taky nenechat znít tolik věcí najednou, ale třeba postupně za sebou...

Odpovědět