Seven Lions - Days To Come (SadLuck Remix)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
SadLuck

Seven Lions - Days To Come (SadLuck Remix)

Příspěvek od SadLuck » 27 lis 2012 20:21

Tak zase jednou :)
Kdyby se někdo opravdu nudil a chtěl dělat jiným radost, skrz link v popisku videa se dá hlasovat..
Jinak budu rád za každý názor..

Můj remix: Originál: A předesílám, že mi nešlo o překonání originálu (ten mi přijde opravdu, opravdu super) na jeho písečku. Spíš jsem se snažil přenést to celé blíž písečku svému :)

tomy45

Re: Seven Lions - Days To Come (SadLuck Remix)

Příspěvek od tomy45 » 27 lis 2012 22:33

Je to pecka, no... len tym, ze poznam tvoju tvorbu, co song to viem, co v nom bude nasledovat... To ma trosku mrzi, lebo je to skvele spracovane, melodicky a technicky. Cakam okrem ineho spevu, muziky, zvukov aj cosi ine ale vzdy to (aspon na mna) zacne posobit, ze vsetky songy su rovnake.. Rap podobne, gradacia, atd...

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 27 lis 2012 23:31

Díky ti :) .. Za tohle mi tu vlastně nedávno vynadal amorph, že jsou to pořád linkin park, ať dělám co dělám. Upřímně úplně nevim kudy (a jestli vůbec chtít) z toho ven. Ne, že by v tuhle chvíli mělo smysl to řešit, protože o mně stejně nikdo neví, takže proč se vymezovat vůči něčemu (předchozí tvorba) co stejně nikdo nezná, ale celý bych to popsal jako takovej vnitřní stereotyp o tom, jak to má bejt, resp. jak se mi to líbí. A co je vtipný, kde tohle neni, tam mi to chybí. Právě třeba to jediný co mi na tvym "Today Is Not The Day" chybělo, byla tahle struktura ve který bych se vyznal a cejtil se jako doma.. I když to, o čem mluvim je hlavně klasický poskládání pop/rock songu - slok, refrénů, bridgů, inter a outer, který konkrétně tady neni, protože tu nemam refrén :D

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 28 lis 2012 08:21

Ak to tak ty citis, je to OK. Nijak nedegradujem tvoj vytvor. Mne sa to paci. Hovoril som o tom, ze to ma pre mna sameho uz znamu schemu, strukturu. Je to moj subjektivny nazor. ;) Netvrdim, ze mam recept na dokonaly song, aby sme sa rozumeli. Kebyze je toto prvy song/remix co od teba pocujem, je to pre mna 100%, teraz 98% :) ale este raz sa budem opakovat, je to moj osobny, zaujaty nazor :)

Odpovědět