Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Vey

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od Vey » 08 lis 2011 23:23

Tak jsem si to konecne poslechl .. Moc pekny!

Džirka

Příspěvek od Džirka » 09 lis 2011 10:17

biscuit píše:hele ale ja v tom peskovani snad budu pokracovat: ty neumis vysklonovat vojtu? ty vole, jestli janacek, smetana, nebo dvorak, meli takovou cestinu jako ty, tak by to snad zpetne snizovalo jejich kredit z hlediska pozic narodnich velikanu v mejch ocich :-D takze za hudbu jednicku, za cestinu facana ;);)
Já se musím Petra Macháně zastat. Čeština a její znalosti, není žádný kritérium velikosti žádnýho člověka a už vůbec ne na poli hudby. Mnoho vynikajících hudebníků a umělců, které znám jsou dokonce dysklektici, což je s nelogickou gramatikou českýho jazyka dost nešťastná kombinace. Navíc nadprůměrní hudebníci a umělci jsou většinou koncentrovaní jedním směrem a když je přidáno hodně plus v určitý oblasti musí být někde logicky ubráno. O češtinářských schopnostech historických skladatelů bych si taky nedělal iluze, neboť slova významných lidí, jak bylo v té době zvykem, byly značně editovány.

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo » 09 lis 2011 12:06

Budem trochu nadväzovať na Džírku - a úprimne sa musím priznať, že aj ja som chcel nájsť niečo na Pertovi, čo by som skritizoval. Keďže skladba ma svojou hĺbkou pripravila o argumentáciu, celkom mi bol sympatický postreh ohľadne pravopisu. Ale od začiatku som tušil, že je to len jedna ľudská vlastnosť, ktorá ma nectí, konkrétne taká malá závisť, ktorá možno nie len mne nedopriala pokoja. Veď prečo práve ten čudný chlapec bol schopný takéhoto dielka ( napadá mi paralela z filmu Amadeus )... Tak sa ospravedlňujem za to, čo som nepovedal, ale myslel. A prajem Petrovi úprimne veľa zdaru ! P.S. Je dobré ovládať pravopis materinského jazyka :) . Tiež s tým mám ale občas problém...
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 09 lis 2011 12:13

No tak když už jste se pustili do gramatiky, tak Smetana, Dvořák nebo Janáček jsou jména vlastní, tudíž se píší s velkými písmeny na začátku (nepoužívání diakritiky už ani nekomentuju). Jinak omluva za OT... skladba příjemná, taky se mi líbí :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

BS

Příspěvek od BS » 09 lis 2011 13:20

mas to super, ikdyz ta trubka je pro mne uz docela moc, a zajimala by mne i verze bez ni. :)

Odpovědět