Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Uživatelský avatar
Vey
Příspěvky: 475
Registrován: 19 čer 2003 12:44

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od Vey »

Tak jsem si to konecne poslechl .. Moc pekny!

Uživatelský avatar
Džirka
Příspěvky: 604
Registrován: 25 úno 2009 18:57

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od Džirka »

biscuit píše:hele ale ja v tom peskovani snad budu pokracovat: ty neumis vysklonovat vojtu? ty vole, jestli janacek, smetana, nebo dvorak, meli takovou cestinu jako ty, tak by to snad zpetne snizovalo jejich kredit z hlediska pozic narodnich velikanu v mejch ocich :-D takze za hudbu jednicku, za cestinu facana ;);)
Já se musím Petra Macháně zastat. Čeština a její znalosti, není žádný kritérium velikosti žádnýho člověka a už vůbec ne na poli hudby. Mnoho vynikajících hudebníků a umělců, které znám jsou dokonce dysklektici, což je s nelogickou gramatikou českýho jazyka dost nešťastná kombinace. Navíc nadprůměrní hudebníci a umělci jsou většinou koncentrovaní jedním směrem a když je přidáno hodně plus v určitý oblasti musí být někde logicky ubráno. O češtinářských schopnostech historických skladatelů bych si taky nedělal iluze, neboť slova významných lidí, jak bylo v té době zvykem, byly značně editovány.

Uživatelský avatar
Cundo
Profesionál
Příspěvky: 618
Registrován: 15 pro 2007 17:44

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od Cundo »

Budem trochu nadväzovať na Džírku - a úprimne sa musím priznať, že aj ja som chcel nájsť niečo na Pertovi, čo by som skritizoval. Keďže skladba ma svojou hĺbkou pripravila o argumentáciu, celkom mi bol sympatický postreh ohľadne pravopisu. Ale od začiatku som tušil, že je to len jedna ľudská vlastnosť, ktorá ma nectí, konkrétne taká malá závisť, ktorá možno nie len mne nedopriala pokoja. Veď prečo práve ten čudný chlapec bol schopný takéhoto dielka ( napadá mi paralela z filmu Amadeus )... Tak sa ospravedlňujem za to, čo som nepovedal, ale myslel. A prajem Petrovi úprimne veľa zdaru ! P.S. Je dobré ovládať pravopis materinského jazyka :) . Tiež s tým mám ale občas problém...
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

Uživatelský avatar
PELF
Profesionál
Příspěvky: 2109
Registrován: 12 dub 2007 12:03

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od PELF »

No tak když už jste se pustili do gramatiky, tak Smetana, Dvořák nebo Janáček jsou jména vlastní, tudíž se píší s velkými písmeny na začátku (nepoužívání diakritiky už ani nekomentuju). Jinak omluva za OT... skladba příjemná, taky se mi líbí :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Uživatelský avatar
BS
Příspěvky: 992
Registrován: 23 kvě 2006 12:17

Re: Skladba k narozeninám - Rudolfinum

Příspěvek od BS »

mas to super, ikdyz ta trubka je pro mne uz docela moc, a zajimala by mne i verze bez ni. :)

Odpovědět