Slavix - Stars

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Slavix

Slavix - Stars

Příspěvek od Slavix » 15 lis 2012 14:05

Prosím poradili by ste mi? okritizovali? ohodnotili? ?akujem :)
Novation SL MkII, Korg Kaossilator Pro, M-Audio Mobile Pre MKII

dano

Re: Slavix - Stars

Příspěvek od dano » 15 lis 2012 14:11

mne tam chyba dovod ze preco to vzniklo vlastne... inak povedane - chyba mi tam napad...

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 15 lis 2012 14:29

Dnesny trance to nie je, tak niekolko rokov dozadu. Aranz nie je progresivny ako by mal byt pre dnesny trance. Na trance trocha prirychle, na hardtrance "primakke". ;) Viac kreativity by to znieslo, najma co sa bicich tyka. Kopak (vengeance kick), hajtka 909, clap tiez mocno znamy :-) (ak si mal zamer trafit sa do dnesneho sound-u, rozhodne viac pocuvaj. Ako retro trance OK. Vypocul som si aj ostatne tvoje vytvory a je v tom pocut, tie zaciatocnicke "vplyvy" :) Menej vycibrene detaily, niekedy ziadne. Ale si na dobrej ceste, faza kedy sa snazis najskor okopirovat ta neskor posunie do vacsej vlastnej kreativity. Vela trzpezlivosti!

Slavix

Příspěvek od Slavix » 15 lis 2012 14:44

Dakujem Vam :) vzniklo to len tak poveceroch v reasone a nesnazil som sa napodobnit (alebo z casi mozno aj hej :D ) iba som si to spravil pre radost ale chcel by som sa do toho dostat hlbsie.ano chyba tomu asi hlbsia myslienka..btw tie ostatne vytvory su iba haluze 4fun :) dakujem :D
Novation SL MkII, Korg Kaossilator Pro, M-Audio Mobile Pre MKII

Odpovědět