Soi:moon3 - MrWUfly747

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Jirka Štolfa

Soi:moon3 - MrWUfly747

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Další krátká píseň o asijských nízkonákladových linkách:
Opět si rád poslechnu konstruktivní pochvalu. :-)

Fivestring

Re: Soi:moon3 - MrWUfly747

Příspěvek od Fivestring »

Koukám, že když nezareaguju já, tak to projde bez povšimnutí, bez komentáře.
A já musím hodnotit opatrně, abych zase nedostal přes prsty jako minule. :-) :-) :-)

Ale tentokrát si tu požadovanou pochvalu zasloužíš, je to i pro mě velmi dobře posluchatelné.

Jirka Štolfa

Díky, dal sem tam víc té hudby jaks chtěl. :-)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

fivestring: nene, žádný přes prsty, rovnou na prdel :-) neblbni. jen mi to minule prostě nepřišlo, jako vyjádření názoru, ale jako něco "víc", tak jsem byl hned chytrej ;-)

soimo: mě to baví hodně, jen mi to zase přijde bez jiskry - moc pod dekou (a zase ne uplne vsechny stopy, ale hlavne beat). myslim že mi nevadí nezvyklost, ale prostě mi to tam opravdu chybí, aby ta rytmika fungovala. je to groovy, ale pod pokličkou (což je pro mě škoda). ale třeba si někdy zvyknu.

Jirka Štolfa

Jo je to pod dekou jak prase, ale teď už ne protože bych to neuměl jinak. Mě se ten zvuk strašně líbil. Chvilkama to zní jak nějaká strašně stará vykopávka a to mě strašně baví. Je to takový programový protipól k dnešnímu modernímu hi-fi nabroušenému zvuku (se kterým sem si taky občas pohrával). Mě už ty moderní věci moc nebaví, asi se budu nějakou dobu hrabat v různých old-school špinavostech. Díky za názor každopádně !

Jirka Štolfa

Jinak je to ke stažení ve wavku, tak se dá kdyžtak ještě poslechnout bez SC komprese (která to dost očeše o spoustu detailů).

biscuit

Příspěvek od biscuit »

btw. jirko, co nejake tvoje ucelene album, nebo alespon ep? neplanujes neco? jestli ne, tak je to rozhodne skoda.

jinak jeste k tomu zvuku - vzdyt to nemusi uplne stipat a kousat. i kdyz ti asi trochu rozumim. taky jsou urcity trendy, vuci kterejm se casto chci vymezit, ale casto to taky je vlastne na skodu veci, kdyz to pak zpetne "analyzuju". ale jestli ti to lahodi a neni to jen neco, ceho ses dopustil pod tlakem, tak je to v poradku a ja slibuju, ze uz do toho do budoucna prestanu rejt ;-)

Jirka Štolfa

Ne, pravěže rej, to je úplně v pořádku. Mě nejde o to udělat dokonalý zvuk ani kompozici, potřebuju aby to spíš rezonovalo z mojí (mo)mentální situací. A když někdo napíše co si o tom myslí, tak mě upozorní na charakteristiku a já si to můžu porovnat s tím co si o tom myslím já a třeba si z toho něco vyvodit. Hudba je spíš cesta než cíl. Pokud dojdeš cíle a máš recept na to jak to dělat, tak si na nejlepší cestě k vyhoření. Takže ještě jednou díky za komentáře.

Album ani EP neplánuju, to mě prostě nebaví. A nebaví mě ani shánět někoho kdo by to vydal a takové podobné nesmysly okolo toho.

Ale máme v plánu s jedním kolegou, který se profesionálně věnuje zvukové postprodukci nějaký ucelenější útvar na téma voda a tam se asi některé věci, které teď dělám v nějaké podobě objeví.

Jeho SC: https://soundcloud.com/hisoul

biscuit

Příspěvek od biscuit »

a bandcamp? svobodu ti to neveme a starosti prakticky nepridela...

az ten projekt spachate, nezapomen nalinkovat ;-)

Odpovědět