Soimmo One - Sun will change you

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
emptysound

Soimmo One - Sun will change you

Příspěvek od emptysound » 13 úno 2011 22:19

A měsíc taky, ale o tom snad příště.

http://soimmoone.bandcamp.com/album/sun-will-change-you

První tři skladby.

Užijte ve zdraví.

Jirka
Naposledy upravil(a) emptysound dne 08 srp 2011 15:13, celkem upraveno 3 x.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Re: EmptySoul - Slunce tě změní (Sun will change you)

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 úno 2011 00:34

da se, je to takova zastarale znejici devadesatkova esotero-generika, jednim uchem dovnitr, druhym ven.

emptysound

Příspěvek od emptysound » 14 úno 2011 07:39

No bodejť, dyť je to prázdné. :lol:

edit: Každopádně dík za to jedno ucho.

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2011 10:23

Já to vnímám jako ryze očistnou záležitost, člověk se na těhle podmazech vyklidní a ponoří do zvuku (myšleno z pohledu autora), dělá pak takový táhlý čáry a je mu fajn... Posluchač to můžu vnímat uplně jinak, je to pro něj málo nápadité, nudné, zvukově nevýrazné... Ty ale myslím nejsi ten případ, mě se tvoje věci prostě líbí tak jak sou. Myslím že jdeš dobrou cestou.

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2011 10:50

Jinak nejlepší je ta třetí věc se sitarem. Hezky.

Vlad

Příspěvek od Vlad » 14 úno 2011 11:00

pekny, vnimam to podbne jako delay. Monotonni to neni vubec, neb kdyz se do toho ponoris, vlastne se ponoris do sebe . . . .. a tam se toho panecku deje :)
proste na takovouhle hudbu si clovek musi udelat cas . . .
mimochodem, ted jsem protancoval celej vikend na seminari s Ya'acovem - neco ve smyslu intuitivniho tance. Na tykovyhle veci se upne paradne tancuje.
Dulezity je aby to melo protirytmy (offbeaty) a prelejvalo se to, rostlo to, padalo a tak podobne. . . . . . :))

emptysound

Příspěvek od emptysound » 14 úno 2011 11:51

Díky.

Já jsem pochopil, že pokud přestanu řešit jestli se to někomu líbí nebo ne a začnu dělat něco co mě baví, tak budu maximálně spokojený a upřímný jak k sobě tak k ostatním. Někdy to prostě není holt tak líbívé a podbízivé, ale to není ani moje nálada. A taky věřím, že nejsem jediný na světě kterému se taková hudba líbí, takže si to jistě najde i jiné posluchače než jenom mě.

Mimochodem, kdyby někdo chtěl remixovat, předělávat, mršit nebo samplovat moje tracky, tak vesele do toho.

delay

Příspěvek od delay » 14 úno 2011 13:27

emptysound píše:Díky.
Já jsem pochopil, že pokud přestanu řešit jestli se to někomu líbí nebo ne a začnu dělat něco co mě baví, tak budu maximálně spokojený a upřímný jak k sobě tak k ostatním. Někdy to prostě není holt tak líbívé a podbízivé, ale to není ani moje nálada. A taky věřím, že nejsem jediný na světě kterému se taková hudba líbí, takže si to jistě najde i jiné posluchače než jenom mě.
Mimochodem, kdyby někdo chtěl remixovat, předělávat, mršit nebo samplovat moje tracky, tak vesele do toho.
Já myslím že to takhle začíná brát daleko více lidí... Trochu vnímám kolem sebe spíš touhu tvořit a už není tolik spojená s vidinou úspěchu a širšího ohlasu. Jistě, je fajn, když se to někomu líbí a napíše. Mám takovej pocit, že už je vlastně jen důležitý najít tý hudbě důstojné podium v podobě Soundcloudu nebo něčeho podobnýho, kde o to lidi zakopnou. Pokud se to někomu zalíbí, něco to v něm vyovolá, tak napíše... Někdy třeba nenapíše, právě protože to je dobrý :wink:
Mě osobně dost vadí, že při skládání ještě stále myslím na budoucí kritiku a komentáře (není to nijak svazující, je to spíš takový vysírání ega, který brání ryzímu spojení se sebou samým), je to každopádně vopruz, na druhou stranu tě to nutí dělat. Takže jo, děláš to dobře. Taky hledám ten klid.

Vlad

Příspěvek od Vlad » 14 úno 2011 14:04

delay píše:Jinak nejlepší je ta třetí věc se sitarem. Hezky.
ted to posloucham po druhy. Taky se mi libi ta posledni vec. Skoda ze to neni delsi :)

jakubt

Příspěvek od jakubt » 14 úno 2011 14:36

Už jsem myslel, že začíná jaro... a ony ty potvory ptáci nesedí venku na stromě, ale ve sluchátkách

emptysound

Příspěvek od emptysound » 14 úno 2011 17:25

jakubt píše:Už jsem myslel, že začíná jaro... a ony ty potvory ptáci nesedí venku na stromě, ale ve sluchátkách
Mám tady toho někde víc. Nahrával jsem to, že až budu mít zimní deprese, tak si to naordinuju. :wink:

Cyril

Příspěvek od Cyril » 14 úno 2011 17:39

Brooklyn / juanita juarez píše:da se, je to takova zastarale znejici devadesatkova esotero-generika, jednim uchem dovnitr, druhym ven.
Naprosto trefne receno... nicmene jak je videt z nekterych reakci, svoj epublikum si to nachazi a lidem to dela radost, takze... palec nahoru :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

emah

Příspěvek od emah » 14 úno 2011 18:04

podarene, mierne 'prezvykane', ako by ste to povedali u vas vcz.
ps: mas rad bolu zo skam rec. ze ;)

emptysound

Příspěvek od emptysound » 14 úno 2011 22:41

emah píše:podarene, mierne 'prezvykane', ako by ste to povedali u vas vcz.
ps: mas rad bolu zo skam rec. ze ;)

co to znamená "přežvýkané" ?

bolu neznám (teda neznal jsem)

Odpovědět