Synchro - Acid Tape

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Synchro

Synchro - Acid Tape

Příspěvek od Synchro » 05 led 2013 23:16

Tak jsem poslepoval neco noveho, zacal jsem vcera a dodelal jsem to dnes :) Samply prevazne 60. leta, tak schvalne kdo v tom pozna znamy interprety :)
A snad uz to neni monotoni jak posledne...
Naposledy upravil(a) Synchro dne 13 led 2013 17:42, celkem upraveno 1 x.

dano

Re: Synchro - Acid Tape

Příspěvek od dano » 05 led 2013 23:20

prijemne ako podkladova hudba, alebo do chillout roomu. paci sa mi to

60. roky nemam napocuvane, takze odhalenie sa nekona :-)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 06 led 2013 00:30

pekny 90ky, zase thievery corporation jako vysity :] zvuk krabice (chybi vejsky, chybi nizsi basy.. ale kdovi, co z toho dela soundcloud.. basy by ale bejvaly byly slyset, takze to bude mixem).

Synchro

Příspěvek od Synchro » 06 led 2013 15:03

Tak jsem to upravil, mel jsem zespodu zbytecne orizly basy, tak jsem jim naopak pridal.Na master EQ jsem pridal vejskam o 3db.A trochu jsem i pozmenil samotnej song.Zmeny jsou uz v prvnim odkazu.

c9000

Příspěvek od c9000 » 13 led 2013 16:33

hmm, to jsou sample library? ten použitej loop na konci je profláklejší nez jump arround :) Ale jinak se to pekne poslouchá. zvuk je fakt takovej hodně krabičkovej a plochej. Nějaký změny v rytmice a pauzy by to chtělo . Dalo by se z toho vymáčknout víc myslim. Ale jinak na začátek je to fajn.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Synchro

Příspěvek od Synchro » 14 led 2013 17:37

C9000: Hooo proflakle to je vesmes cele, ale to me netrapilo, jen sem si chtel zablbnout, nemel z toho bejt ani song :) Ten sampl neni ze sample library ale je to z "For you love" od Yardbirds, zbytek sou Doors, Dusty Springfield, Cocorosie, brejk od Jamese B. a nejaky oneshote z Jefferson Airplane.
Pozmenit ty bubny a pauzy by to chtelo, snad priste.
Jen mi prosim vysvetli (nebo nekdo ze zdejsich) co je to "PLOCHEJ ZVUK" a jak udelat neplochej zvuk :D ???????? a nekrabicovej.Ja sem ty samply nechal vicemene tak jak sou aby zustal ten puvodni zvuk, zadna velka ekvalizace a komprese...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 14 led 2013 21:51

'krabicovost' byva problem (nizsich) stredu, resp taky pomeru basy k nizsim stredum, a stredu k (nedostacujicim) vyskam... dej pozor na pasmo zhruba 250 - 1000Hz.

delay

Příspěvek od delay » 15 led 2013 06:57

Prostřední pasáž s kytarou vpravo mi přijde nejzajímavěhší, bohužel tam chybí basa, když začne hrát v poslední části skladby, tak působí hlavně lehce rozladěně, nehledě na to, že by se tam hodil spíš nějakej Rickenbacker nebo JazzBass namísto pro mě neidentifikovatelnýho čehosi... Jestli bych měl udělit nějakou radu k věci, tak zvuk bych řešil až v druhý fázi a zaměřil bych se na aranž, protože co mě chybělo hlavně, je pocit nějakýho celku, nějaký repetice, tématu, příběhu... Chápu, že jsi psal, že to neměl bejt ani track, ale spíš blbnutí, takže to třeba víš, ale tak pro jistotu... Jinak fajn. Makej.

Synchro

Příspěvek od Synchro » 15 led 2013 17:47

To brooklyn: Diks, nejake konkretni info sem potreboval.

To Delay:Basa je tam od zacatku, ale jina.Stejne hlasita.A druha basa je odfiltrovana od toho samplu z posledni pasaze.Jeden ton mi prisel falesnej, ale nechal sem to tam.Ty repetici jsem se chtel vyhnout.Bylo to blbnuti jen ze zacatku, pak jsem to chtel uz dotahnout do konce, pac sem pak nasel dalsi samply.

Diky vsem za poslech a hlavne za rady :)

Odpovědět