Synchro - Bloom

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Synchro

Synchro - Bloom

Příspěvek od Synchro » 20 bře 2013 17:58

Ahoj, pridavam novej vejtvor, za kazdej postreh sem vdecen....

tomy45

Re: Synchro - Bloom

Příspěvek od tomy45 » 27 bře 2013 21:38

Ten motiv je pohodovy, prechody su najkrajsie. Kulisovy pocin, ale nic co by mi prekazalo. Len sa to zakoleckovalo :)

tony9

Příspěvek od tony9 » 27 bře 2013 22:47

Mně se ten track líbí.

303

Příspěvek od 303 » 29 bře 2013 17:59

mě se libí ....ale chybí tomu vývoj trochu..do tedlech věcí je občas dobrý dohrat nakej svuj napad si myslim , to ti vlastně psal někdo už minule asi :-)Jinak v pohodě ...vim že udelat rozvinutej track jen ze samplu z vinylu je dost těžky..treba v hip hopu nechaj ten spodek monotoní večinou , ale hodi nad to nakej rap kterej to zamaskuje.....Dodneška nechapu jak moch treba dj Shadow udělat na mpcčku takový košatý věcy instrumentalní .no je to prostě samplů pán , kterej toho asi naposlouchal opravdu tuny :-) Jako studijní matro doporučuju treba toho mr.scrufa, kterýho ti vlastně minule taky nekdo predhazoval , myslim že tamsou naký paralely s tvoji tvorbou , ale opět ...Scruff je fakt dobrej ..hodne dobrej a taky ma zasebou ninja tune :-D

soimmo_two

Příspěvek od soimmo_two » 29 bře 2013 19:15

Moc dobrá a zajímavá nálada a skvělý zvuk.
Jirka Štolfa

jackies

Příspěvek od jackies » 29 bře 2013 22:10

Mě osobně první půlka nervuje.

Synchro

Příspěvek od Synchro » 30 bře 2013 16:11

Diks za komenty kuciii.
To 303:
Do tohodle jsem prave uz neco namackal.Neni to ciste ze samplu.Basa je synth.Pak se v prvni pulce prida dalsi synth, a v druhy pulce v off beatu zacne hrat par dalsich mych tonu.A souhlasim s tim, ze je to opet takovej podmaz, a vokal/rap, nebo nejakej nastroj by sem si tam jeste predstavit umel.Chci ted zkusit samplovat nejaky refren a k tomu teprve neco pridavat, uvidim...
Tedkom mam v mp3 Thievery corporation a Avalanches, priste bude na rade scruff a shadow.
Musim jeste dodat ze nedavno mi docvaklo to, ze bych taky mel pouzivat pitch a jednotlive smycky/samply vzajemne ladit :O, doted jsem vsechny tracky delal jen tak, ze jsem ty samply sestrihal, vice ci mene preskupil , ale nikdy sem to neladil.Tim padem sem byl hodne omezenej.

To Jackies:Me tam zacla nervit ta basa, v druhy pulce se zmeni a je to takovy pohodovejsi.

PS: Kdo uhadne odkud sem ukradl hlavni smycku motivu, tak vyhraje zlateho bludistaka.Napovim ze je to kapela kterou zname vsichni!!!Song je nekdy z 60tek.

Odpovědět