Téma dňa - Prečo všetko je zlé

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
gooffy

Téma dňa - Prečo všetko je zlé

Příspěvek od gooffy » 17 bře 2006 17:49

Zdravím!
http://temadna.xhosting.cz/mp3/preco.mp3
Tu je moja ďalšia produkcia, prosím "zničte" ma kritikou :-)
Zaujíma ma havne zvuk a či je dobre urobená kompresia. Ale môžte skritizova?, čo chcete. Do mňa!! :-)

Venti

Příspěvek od Venti » 18 bře 2006 04:09

Goofy, budem kriticky :)...
Mix instrumentalky je dost zly. Tamburina je najhlasnejsia z celeho veci, aj vsetky ostatne nastroje mam pocit ako by chcel aby bolo vsetko pocut rovnako silno... niekedy mam pocit ze sa snazis vtesnat do jednej skladby asi 4 melodie a 25 nastrojov a bije sa to vsetko navzajom.
Hlas je dost pod hudbou, teda neni text pocut a rozumiet. Pomohlo by troska sa pohrat s eq na hlase, troska vysok tomu pridat. Rap je taky normalny, neni zly, ale ani hviezdny. Ist ale s touto vecou na podium, myslim ze by polka ludi odisla lebo by mali z toho v hlave mismas.

Mik

Příspěvek od Mik » 18 bře 2006 05:26

hmmm...mix fakt hruza...ale necim me to zaujalo...harmonie neni uplne v cudu, spis naopak, je to dost netradicni...ja sem treba zvyklej poslouchat ruzny podivnosti ve vazny hudbe a tohle je dle me celkem dobry a vyjadruje to naladu...ale myslim, ze tento styl neni o tomto...bezny posluchac podobne hudby nevydrzi delsi dobu poslouchat intervaly, ktere v tom jsou...chce to udelat vic "komercni", imho

gooffy

Příspěvek od gooffy » 19 bře 2006 15:46

Ďakujem vám za kritiku. Tento track beriem skôr ako experiment,ale určite sa poučím. Skúsim sa s tým ešte nejako pohra?;-)
A toto track na párty určite nieje. Je to skôr na zamyslenie - "prečo vetko je zlé".

Odpovědět