Tomas Lynx : Popík - nový track

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
peteness

Tomas Lynx : Popík - nový track

Příspěvek od peteness » 16 říj 2006 15:56

Predkladam dalsi skladbu ke kritice :twisted:
http://www.tomaslynx.com/popik.mp3

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 16 říj 2006 16:02

Parada to si smlsnu! :)

Muze se to rovnou samplovat a remixovat? :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 16 říj 2006 16:12

Pro me je to hudebne uplne prazdny. sorry. Zvukove mi to prijde takovy nekonzistentni, jako by ty jednotlivy nastroje nebyly spatny, ale k sobe nepasovaly.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 16 říj 2006 16:19

To si primo rika o remix, jdes do toho? :)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 16 říj 2006 16:44

Hmm, me to zase ze sluchadel neprijde tak hrozny - proste klubovka, dobre se mi pri tom cte, nikde to nerusi, atd. - ja tyhle veci beru jako umyslny sum, kterym se odstinuji od okoli, dobre se mi pri tom dela, ale hudebne je to pro me prazdny, jako bych uz to nekde slysel ale nestalo mi za to si to zapamatovat.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

biscuit

Příspěvek od biscuit » 16 říj 2006 18:14

teda tesil jsem se, protoze mam tvoje tracky rad, ale docela me to zklamalo. prijde mi to, jak kdyz sis jen tak brnkal, dalo to nejakej smysl a tys to tak ledabyle doplnil beatem, basou a par zvukama a nektery jsou takovy zvlastne nevyrazny, nedavaj tomu vokalu zadnou protivahu. nejvetsi bolesti je ale myslim ten beat. nejak to proste neslape, zadny hihatky, zadny vychytany prechody... ale muze to bejt zamer to jako chapu. jeste se mi nelibi ta vyssi basa/lead, prijde mi dost "lacina". nema koule, pripomina mi trosku klasiku emanuela topa z jeho trancovek (takovy to "uwau-wau", ktery bylo tisickrat vykradeny ve vsech moznejch komercnich tanecnich vecech), ale zni tak tence, mozna az srandovne.
ten motiv kytary je hezkej, ale prijde mi pak ke konci uz takovej unavnej :( omlouvam se za tak hustou kritiku, ale fakt te mam zarazenyho o dve tridy vejs ;)

kexik

Příspěvek od kexik » 16 říj 2006 18:46

biscuit: ten beat je v takomto ambientnom house uplny standard... vobec nevadi, skor naopak
ale pripajam sa k nazoru, ze to nehra dokopy. vokal spieva celkom mimo misu a su tam miestami disharmonie. ten basolead co spomina biscuit, ten ma sere tiez. pripomina ts404 z fruityloops 1.0, fakt chudacky zvuk, kazi tam dojem.
navrhujem aby si ten trek nechal ladom a o par mesiacov sa k nemu vratil a zacal mazat + popatral po cerstvych napadoch.
zvuk mi pride na pabednicke v robote ok, ale to je vlastne zatial irelevantne

peteness

Příspěvek od peteness » 16 říj 2006 20:52

tak jo, docela souhlasim. Cekal jsem ze se to nebude libit.
btw ten zakladni motiv je NI elektrik piano od ktereho se to odvijelo.
Zadny extra napad to nema, to je u me normal. Beat je problematicky, ale nic jineho mi tam nepasovalo, lamane uz vubec ne.......Vim ze to jde premichat treba na hezky chillout/ambient. Tak snad az bude nekdy cas....
Diky za komentare :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 17 říj 2006 00:30

vidite, mne to teda vubec neurazi. par 'hrabnuti do strun' je lehce random a mimo a zpev taktez obcas lehce mimo, ale celkove mi tam nic zasadniho nevadi; to tu slychavam mnohem vetsi ulety, zvukove i hudebne. libi se mi 'pisek' na snaru. nehraje to moc nahlas a je to dost prazdny, ale beru to jako zamer.

jsou tam hezky momenty a snad bych zvazil zprehledneni aranze, vybrat to nejlepsi a dat tomu vetsi logiku.

kexik

Příspěvek od kexik » 17 říj 2006 09:46

beat neries, hodi sa tam... treba imho len nahradit par nastrojov a napasovat ich viac na vokal (predpokladam ze su to sample = nejde s nim nic robit melodicky)

Odpovědět