tomy .45 - Hip is punked!

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
tomy45

Re: tomy .45 - Hip is punked!

Příspěvek od tomy45 » 17 bře 2010 20:13

Ano, mas pravdu. Palookavile je squely :-) Aj ked ten zvuk co byval vtedy uz neni IN a celkovo i zaner. Asi by som mal zacat pocuvat nieco co teraz bezi :-) Neviem ci si pocuval The BPA ale hoci ma v tom prsty fatboy, sound uz je uplne inde a uz to tak nebavi.

delay

Příspěvek od delay » 18 bře 2010 08:06

Na trendy klidně kašli, dělej to, co tě baví.
Mě třeba nic neřiká ani Fat Boy, prostě nějak nemůžu ty náhlý změny, střihy a milion nesouvisejících zvuků v jedný věci... Je to pak prostě jako na pouti a člověk se nemá čeho chytnout. Nicméně určitě má smysl to, co děláš, když tomu sám věříš.

badkick

Příspěvek od badkick » 19 bře 2010 19:12

jj. je to taky Fat Boy like style. niektore motivy fakt pekne. aj zvuk. ale "too many notes..." :-)
proste chcelo by to viac monotonnosti. lol
a este ja osobne nemusim tie "crosove" gitary :-)
a kusok mi pripomenul dokonca Civavu :-D

biscuit

Příspěvek od biscuit » 20 bře 2010 13:32

hele mne se to zvukove libi, prijde mi to jako kdyz zkousi nejaka grunge kapela v plechovy garazi - celkem mi to k tomu stylu sedi.. hudebne je to na muj vkus porad ujety, ale uz to alespon neni takova groteska jako nektery starsi veci co jsem od tebe slysel ;)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 20 bře 2010 19:44

biscuit píše:hele mne se to zvukove libi, prijde mi to jako kdyz zkousi nejaka grunge kapela v plechovy garazi - celkem mi to k tomu stylu sedi.. hudebne je to na muj vkus porad ujety, ale uz to alespon neni takova groteska jako nektery starsi veci co jsem od tebe slysel ;)
:-) Diky za nazor.

Az po posledne slova si to vkusne vystihol, ale s tou groteskou si ma najprv rozosmial, potom som sa uvedomil a povedal som si: no jo, jedu kupredu :-)

Viem, ze si na caj a nie na kavu :wink: uz len to ze si to vypocujes, je pre mna fajn. Mozno raz na tu kavu sa das :-)

Odpovědět