Totmann

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
ReaktoplazmAR

Re: e.o.e.n. - Totmann

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 28 led 2010 20:31

ešte raz dík, spravili ste mi radosť :)
BK: tie string-like zvuky sú práve rýdza FM

komasix

Příspěvek od komasix » 28 led 2010 22:37

Moc pěkný!!! na mne ale trochu stylově ambient, chybí mi u toho ten vrchol - nepřichází katarze. (prostě ten námrd na kterej čekam od začátku a on nepřichází)
Controlled bashing zní jako cover od slayeru :D
zato statický unašeč je parádní !!!! nejlepší!tam pro mne funguje fsechno jak má... krásný plochy který žijou vlastním životem. Zvuková skladba.
Nejvíc jako "písnička" funguje the maze tam je to v pořádku.
Jsem v tomhle štajlu zvyklej na větší mazce nic méně je to dost inspirativní a líbí se mi práce se zvukem.
Dávam 666 hvězdiček *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************... atd.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 30 led 2010 23:06

Fuuuha, zaujimave. Paci sa mi to.

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 31 led 2010 20:55

THNX :mrgreen:
koma6: Dík za rozbor, fakt super.., totmann mal byt taký slušný/stravitelnejší, niečo ako "dance hit", tak možno preto sa katarze nedostavuje (aj by som bol zvedavý čo si pod tým konkretne ty predstavuješ, napr. nejaký prechod do nejakého atonálneho harsh beatu/hluku, alebo námrd akože pritlačit na rytmus alebo?.. .)
btw: statický unášač je fakt len sample preview /ako tam píšem, neni to hotová vec, ale o to viac ma teší tvoj názor

komasix

Příspěvek od komasix » 31 led 2010 21:32

ReaktoplazmAR píše:... napr. nejaký prechod do nejakého atonálneho harsh beatu/hluku,
...přesně tak!!! :evil: myslim že u týhle hudby je skoro stejně jako zvuk samotnej důležitá jakási hudební dramaturgie. Spoustu lidí s tím má problém. U nás je v tom mistr Radek Kopel. Ten umí ve správnou chvíli jednou do něčeho cinknout tak že ti vyhrknou slzy. To neni jenom o gradaci ale obecně o časování.
Moc ti fandim.

Vuid

Příspěvek od Vuid » 31 led 2010 22:38

Totmann i ostatni songy jsou vyborny, hudba u ktery se clovek nenudi. Porad cekam co se bude dit za chvili a ono se fakt neco (prekvapujiciho) deje, pekne!
Ta hudba utoci na mou pozornost a vitezi, takovych moc neni. Libi se mi to cim dal vic, jeste poslechnu poradne nekolikrat:)

Axerathix

Příspěvek od Axerathix » 12 dub 2010 00:17

Osobne ma zaujala sklaba Staticky unasac, az skoro abientna skladba a miestamy speedcore :) len skoda ze tie "bicie" prevysuju atmosferu hlucnostou, ja by som ich velmi jemne a tu atmosferu ako dominantnu. Skladba ... bola tiez zaujimava a v Controled Bushing, nepouzil si tam nahodou zvuk z jedneho mini klavesu znacky casio? :)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 12 dub 2010 18:17

Axerathix píše:, nepouzil si tam nahodou zvuk z jedneho mini klavesu znacky casio? :)
:D noo, Casio SA-20
Obrázek
.. len škoda že to nemá midi..

jakubt

Příspěvek od jakubt » 14 dub 2010 17:08

Ke konci se mi zdá, že je tam zvuků možná už zbytečně moc, ale dobré!

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 14 dub 2010 17:17

dík :)

ReaktoplazmAR

Totmann (dark remix)

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 19 kvě 2011 13:54

rok a jeden deň prešli od vtedy čo mrtvý muž bol vyhrabaný, dnes sa vratil zo svojej prechádzky obecným parkom a čo nepriniesol ?! remix..
Totmann (dark remix) .. je to vobec prvý remix v mojej historii, príponu dark som tomu dal, lebo všetci hovoria že to je podmaz do hororu a že je to strašne temné a tak.. to že je to temné bol aj zámer, chcel som aby to posobilo ako taký transcendentalny chuchvalec niekde z daleka :D ale inak to berem a skladám ako dance-music..
komenty a reakcie samozrejme potešia

dedko

Re: Totmann

Příspěvek od dedko » 27 kvě 2011 18:24

No...
neviem prečo som si to nevypočul skôr, asi nebola správna konštelácia hviezd, nebola za oknom tá správna búrka (ako teraz) atd... Pustil som si to asi 7 alebo 8 krát za sebou... zakaždým som tam počul niečo nové...Táto kompozícia rytmických ruchov sa mi páči a rád by som si vypočul plnohodnotnú nahrávku, ak by to bolo možné. Nemôžem si pomôcť, ale pri počúvaní robím zhodou okolností nejaké rutinné záležitosti v robote a zrovna tieto pracovné úkony, ktoré obyčajne totálne neznášam, sa mi teraz robili veľmi príjemne a hodiny ubehli jedna radosť...
Toľko k môjmu feelingu z tejto mrtvolky... V tomto prípade žiadna harmónia je pre ďaleko lepšie stráviteľná ako trojakordovka...

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 27 kvě 2011 19:35

Dedko teda od teba by som na tento track koment nečakal ani náhodou.. tým lepšie.. dík,som rád že ta to nakoplo tým správnym nábojom :)
v pošte máš link.. enjoy

dedko

Příspěvek od dedko » 27 kvě 2011 19:46

dobre, druhýkrát budem držať hubu... :D
download in progress...

BS

Příspěvek od BS » 01 čer 2011 13:10

mne se to libi. lehce mi to pripomina jeden val od Orbital.

Odpovědět