Vagi air pump

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
vagi

Vagi air pump

Příspěvek od vagi »

ahoj,tak po par dnoch doladovania som vybrusil toto,kazdy nazor je vitany

biscuit

Re: Vagi air pump

Příspěvek od biscuit »

nejdriv jsem slysel daft punk (tron legacy), pak dokonce vzdalene i mariku gombitovu (koloseum) :-D ale oboji se pozdeji rozvinulo drive neslysenym smerem :-)

libi se mi, jak ti to hraje, hlavne ze to, co ma bejt nejpevnejsi, skutecne pevny je. taky ocenuju, ze mas smysl pro prechody - asi ti to bubnovani v lese neco dalo... proste ti to slape, coz je alfa a omega tyhle hudby.

na tom ostatnim by se dalo hledat a stourat, ale myslim, ze to neni tak podstatny. je to vicemene vsechno uz jen o vkusu a o tom, jak co na koho pusobi. snad jen obecne bych videl jako moznej smer posunu, kdybys docilil toho, aby se ti to trosku vic prolinalo a bylo to min odsekany (tim myslim jiny nez rytmicky linky - proste ty dejovy). takovy vic liquid, nebo jak to spravne cesky nebo slovensky nazvat ;-)

sekej tracky jako bata cvicky, mas imho talent!

vagi

Příspěvek od vagi »

dakujem biscuit,produkujem uplne volne tak ako to citim,nedodrziavam ziadne sablony ani nekopirujem,vsetky zvuky a melodie v tychto mojich skladbach su vlastna vyroba,dokonca aj kick som si vyrobil vo vst,ide mi o to aby som vytvoril vlastny zvuk,nieco ako podpis alebo ako to nazvat,mozno to pride casom

ver alebo nie,ale pri tejto tvorbe fakt myslim na tie bubny :) ,si to porovnavam ked vytvorim usek,lebo ked ides bubny dokazes buchat aj polhodinu a stale udrzat pozornost,neviem ci vies co myslim

na bubnoch dokazem hrat so swingom,ale ked nieco nahram do pianorolu a upravim tak to strati tu volnost,ale mozno len stym neviem pracovat

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

asi sa ti podarilo zmenit link, lebo You have not provided a valid SoundCloud URL. Learn more about using SoundCloud players.

Odpovědět