Wasted Idiots Rock Everywhere - Too mainstream

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
invisible_E

Re: Wasted Idiots Rock Everywhere - Too mainstream

Příspěvek od invisible_E » 09 úno 2012 12:42

je to v pohode, ma to vsetko jeden ´sound ´ - a ten si myslim ze dnes fici - tym padom ako to tu niekto pisal to potesi ze to ma svoju uroven ale zas to ani nejak cloveka uplne neodpali - takze za mna taka solidna pochvala. Skor by si mohol napisat nieco k produkcii - netreba zas uplne kuchynu odhalit ale celkom by ma zauimalo ci su tie skreslen basy/synthy/gitary HW ci VSTi - ci si nahraval na zivo ci v sekvenceri ci si mastroval sam ak hej popripade na com v com a taketo..

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 09 úno 2012 12:58

Peknej electrohouse, libi se mi to.
Myslim, ze by albu mohlo prospet, udelat dva dubstepovy, drumstepovy tracky, aby to nebylo co se tyce rytmiky takovy monotonni.

Neco jako treba tohle: Jen muj nazor

wire

Příspěvek od wire » 11 úno 2012 18:40

Dík všem, co se vyjádřili! :)

Napíšu teda, něco málo o tom, jak jsem to dělal :)

Je to všecko dělané jen na softu, Fruity studio 10, Arturia Minimoog V, Synth 1, Artillery II, Spectrasonics Trilogy, skoro všechno od TAL a hafo dalších freeček. Všecko jsem to sám vymyslel, naklikal, "zazpíval", něco málo i zahrál a pak smíchal. Mastering jsem přenechal zde přítomnému Jamesovi L. :)
Jediný hardware co jsem používal byl v té době ještě PC notebook, Korg nanokey, M-Audio FastTrack Pro, Behringer B-1, Jolana Diamant (v otřesném stavu, jen s jedním snímačem:))) a Tannoy Reveal Active... měl jsem celou dobu i Waldorf Pulse, ale jen se na něj prášilo, znovuobjevil jsem ho až po dokončení. :)

Co se týká těch pár kytar, tak protože jsem jako kytarista fakt nemožnej, tak většinou jsem spíš něco nabrnkal a následně rozstříhal (často bylo nutno i doladit) a poskládal zpět, tak aby to bylo OK :) Tento postup jsem používal často aji u vokálů :)))
A celý tento proces probíhal ve studentském bytě, ve chvilkách nepřítomnosti spolubydlících. Asi nic tak divnýho, ale prostě bola to fuška. :D

Jinak teda důvod proč jsem nezařadil žádné dubstepové tracky prostě byl ten, že mně se sice ta muzika líbí, ale prostě jsem se odmítl vézt na té vlně a navíc jsem to nikdy předtím nedělal, prostě podle mě by to působilo divně:)

wire

Příspěvek od wire » 17 úno 2012 19:59

Jo ještě bych doplnil, že i texty jsem si psal sam :D ale o těch si ani já sám nemyslím, že by byly nějak geniální :D

Krpec88

Příspěvek od Krpec88 » 17 úno 2012 21:08

akurat som si vypočul celý album...a páči sa mi to :) Velmi podarený album

Vey

Příspěvek od Vey » 18 úno 2012 10:14

Neni to uplne muj salek pro bezny poslech, ale par kousku me tam oslovilo.
Producentsky se mi hodne libi.

delayko
Vybavení

Příspěvek od delayko » 18 úno 2012 14:45

fasacky. v globale je to dobre.

Odpovědět