Yogi Rulez - demo

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Yogi

Yogi Rulez - demo

Příspěvek od Yogi » 02 črc 2007 21:46

Ahojte,
na www.myspace.com/yogirulez jsou ochutnávky z chystaný desky v demoverzi. Enjoy

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 črc 2007 22:06

ozvi se mi prosim, je to fajn :]

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 črc 2007 23:27

hmm, prijemny prekvapko... co nejakej koncertik, nechystate? akrac.. idealni ;)
kurna, az bude deska venku, dej echo, tohle se musi podporovat! ;)

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 črc 2007 23:36

biscuit píše:hmm, prijemny prekvapko... co nejakej koncertik, nechystate? akrac.. idealni ;)
kurna, az bude deska venku, dej echo, tohle se musi podporovat! ;)
urcite, patri to mezi nejlepsi veci, co sem lidi davaji.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 03 črc 2007 00:02

Moc moc moc prijemny !

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 črc 2007 12:31

Je to hodně v klidu, fakt skvělé. Podíl na tom určitě má fakt, že to rozhodně neděláš sám. Umím si představit, že si pozveš ty tvé muzikanty, necháš je improvizovat, nahráváš to a nějaký vystříhaný nejpovedenější materiál potom vkusně zamixuješ do kompletní vzdušnější skladby. Nj, to by se mi také docela líbilo, bylo by to jednodušší takhle tvořit.

MySpace ale fakt nemusim a jedinou výhradu mám k tvojí přezdívce, která se mi prostě nelíbí, hlavně to slovo Rulez, na to jsem úplně alergickej a když se to spojí se vzhledem hopera v kšiltovce...hmm, to mi k té dobré hudbě vůbec nesedí. Neber to osobně, je to jen můj dojem a ta hudba je prostě very good.

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 03 črc 2007 16:46

joginska pravidla?

:]

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 črc 2007 18:25

Brooklyn: ať je to jak chce, všichni vědí, v jakém smyslu se na netu používá slovo rules se "z" na konci...je to něco jako slovo cool no a já jsem na tyhle "cool hustý pořešený a pošéfovaný" věci zkrátka alergickej, s tím už nic nenadělám - ať je to použito v jakémkoliv kontextu, tak to může mít dva významy...ale znovu říkám, hudba je to parádní...

Vey

Příspěvek od Vey » 03 črc 2007 18:41

Prijemna hudba .. bezva aranze i napady.

Yogi

Z alternuje S aneb kšiltofka jest pouhou zástěrkou

Příspěvek od Yogi » 03 črc 2007 19:57

Jindy2 píše:Je to hodně v klidu, fakt skvělé. Podíl na tom určitě má fakt, že to rozhodně neděláš sám. Umím si představit, že si pozveš ty tvé muzikanty, necháš je improvizovat, nahráváš to a nějaký vystříhaný nejpovedenější materiál potom vkusně zamixuješ do kompletní vzdušnější skladby. Nj, to by se mi také docela líbilo, bylo by to jednodušší takhle tvořit.

MySpace ale fakt nemusim a jedinou výhradu mám k tvojí přezdívce, která se mi prostě nelíbí, hlavně to slovo Rulez, na to jsem úplně alergickej a když se to spojí se vzhledem hopera v kšiltovce...hmm, to mi k té dobré hudbě vůbec nesedí. Neber to osobně, je to jen můj dojem a ta hudba je prostě very good.
Díky, tohle samo o sobě ještě není moc opentlený skutečně živýma nástrojema - v LET US GET HIGH mi nahrál Radek na konci sólíčko na rhodes (přes maletkat - MIDI vibrafon - výborná věc) a v NOCTURNu je zase hoboj od Františka Bublíka. Jsou pracovní názvy (odvozený z mojich pocitů z těch věcí), s textama a zpěvem se ještě dost možná změní.

Averzi vůči Z alternujícímu S v názvu projektu z tvé strany asi chápu. Může primárně působit jak popisuješ, ikdyž to tak ve skutečnosti není. Já si rozhodně cool a ošéfovaně nepřijdu. Mam spoustu problémů jak s muzikou, tak i sám se sebou. Kšiltovku a Z netřeba spojovat s aktuálním trendem hiphopu (ikdyž ho v jeho abstraktní a poctivý podobě mam rád - třeba The Roots, DJ Krush, ...). Možná se jen očekává souhra muziky s ostatníma elementama - nějaký odpovídající vizuální vzezření a myšlení tvůrce. Možná u downtempa a nujazzu očekáváš introvertního jedince alternativního vzhledu. Tohle nejsou pravidla hiphopu, nýbrž pravidla jogínů moderní doby.

Každopádně díky moc za názor, dám si pozor a jedinej COOL, kterej k sobě pustim, je cool jazz :wink:

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 črc 2007 20:07

Yogi: V pohodě, jsem rád, že si to vzal sportovně a jako můj dojem, co se netýká tvojí muziky. A nechtěl jsem říct, že jsi namachrovaný, to určitě ne (protože tě osobně neznám) a jestli máš s hudbou nebo se sebou problémy, tak ti říkám, že v té hudbě to není slyšet ani náhodou :)

No určitě si to rád poslechnu se zpěvem a těmi texty, což jak říkáš, ještě chystáš. Tak sem kdyžtak potom hoď nějaké demíčko.

Hodně štěstí,

Jindy

Odpovědět