Ban Pre Countrymentalmen-a

Diskuze o serveru, náměty, připomínky a stížnosti
lavender
Příspěvky: 1170
Registrován: 26 pro 2011 18:57

Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od lavender »

Zdravim,
navrhujem Cmm na ban. nebavi ma sa prehrabavat temami s jeho siahodlhymi prispevkami stale o tom istom.
bol na tento jeho hendikep upozorneny viackrat, stale v tom pokracuje.
dakujem za pochopenie.

Uživatelský avatar
dog
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2013 00:01

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od dog »

A co tě nutí se jimi přehrabovat?

Uživatelský avatar
m4x
Příspěvky: 462
Registrován: 12 lis 2009 20:18

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od m4x »

lavender, tohle snad ani nestojí za odpověď, podobně jako většina příspěvků od cmm. Na diskusních fórech se střetávají lidé s různými názory a ani Audiozone není vyjímkou. Soudný člověk si z názorů ostatních vybere, co potřebuje. Mýty se to tu hemží nejen ze strany cmm, zabanovat bys musel nejméně polovinu uživatelů :)

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Ivo »

Já myslím že opravdu není asi problém něčí příspěvky číst nebo nečíst ? (případně si někoho dát do "ignore list"). Pokud se nejedná o osobní ataky, urážky, obecné trollování, příspěvky silně OT apod., je to jen věc prosté selekce ? :wink:

Uživatelský avatar
judik
Příspěvky: 238
Registrován: 08 říj 2007 11:22
Vybavení

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od judik »

Uznávám, že příspěvky pana CMM jsou předlouhé, občas si lehce odporující. Na druhou stranu, cítím z tohoto kolegy zápal pro věc a oddanost hudbě a muzicírování, takže si myslím, že sem prostě patří :) ...... Ostatní shrnul Ivo v posledním příspěvku. S tím nezbývá, než souhlasit...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Pytkin »

az nato , ze jeho prispevky nie su vobec konstruktivne a neprinasaju nic .. balancuju na hranici trolovania s offtopicu .. ja som navrhovoal medzi moderatormi ban davno .. ale demokracia vitazi .. co uz dnes vieme , ze je na skodu ..

Uživatelský avatar
countrymetalman
Příspěvky: 217
Registrován: 23 lis 2007 14:05

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od countrymetalman »

Asi jsem lavenderovi zkazil nějaký jeho kšefty, omlouvám se...

Stejně mi dosud přišlo víc děkovných zpráv, než podobných osobních útoků jako od lavender-a a pár dalších, takže to beru spíš přesně opačně, tedy že ty moje zkušenosti fungují a aspoň někomu i z těch začínajících jsou prospěšné.

Chápu, že to někdy zní až absurdně. Třeba tvrzení, že s živou kapelou je zvukově daleko prospěšnější pro celkový zvuk, ale i samotnýho klávesáka, i takový "krám" jako e-piano Vermona, než dokonce i profi workstationy jako PC3K, Fantom G nebo M3 s user stereo samply Grandpiána v 18 vrstvách, o čínských lowend spotřebních verzích ani nemluvě. Ale když je to tak a na místě to potvrdí do jednoho všichni muzikanti a sluchaři, tak co jako... Nebo drbat se měsíce s tvorbou imitací lead i polysyntů na samplerech i včetně těch s VAST a stejně je mít ve výsledku pořád jen imitace a ne pořádný zvuk na stage, když stačí si vzít za pár korun třeba Korg Poly 61 a je to zvukově originál bez kompromisů? Kytaristi tohle taky přece neřeší - slušnej kytarista si vždy vezme na podium lampáč nebo aspoň analogovej SansAmp a pár efektů, ale nikdy ne nějakej podlahovej multiefekt s DAC zmršením původního zvuku, resp. myslím, že taky všichni ihned musí slyšet ten rozdíl...

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Ivo »

Proud informací je nezastavitelný za každých okolností :D :palec+:

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Pytkin »

countrymetalman píše: Třeba tvrzení, že s živou kapelou je zvukově daleko prospěšnější pro celkový zvuk, ale i samotnýho klávesáka, i takový "krám" jako e-piano Vermona, než dokonce i profi workstationy jako PC3K, Fantom G nebo M3
Otazka sa natiska , kde tie zive kapely ale hravaju ? mozno na inej planete .. lebo ja na podiach vidim len tie spominane workstationy a Vermonu nepouziva nikto .. zase tliachas ..

ivo : :palec+: :palec+: :palec+:

Uživatelský avatar
Hammond
Příspěvky: 1128
Registrován: 05 říj 2010 18:44

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Hammond »

Kazdy ma pravo na svoje nazory (hoci aj neodborne), ale bez CMM by bolo toto forum rozhodne kvalitnejsie... ... a ak povazujete za vhodnu pricinu na ban osobne urazky, staci si pozriet nedavne threaty o PC3K vs Motif, resp. nahravani klavira, kde CMM nadava viacerym slusne diskutujucim (vratane mna) do kok*tov a kret*nov.

Ukazka:
countrymetalman píše:
Hammond píše:Aha :) Tak z troch megapredajni kde maju vsetky Kurzweily vystavene je nakoniec jedna minipredajna, kde maju z tych vysokych serii vystaveny iba jeden jediny model (PC3A7) ktory ma s touto klaviaturou ajtak vobec nezaujima :)
Pokud je u tebe prodejna kytary.cz na Lidické v Brně minipredajna, tak ty si slušno povedané kokot... Já taky u vás na slovensku nebyl a verím, že tam máte velké hory... Nechcete se vykašlat na to neustál rejpání a bavit se k věci?

Jinak samozřejmě znám Kurzweil akustický koncertní křídla, ale víte jak jsem to myslel ne? Bavíme se tu myslím zrovna o syntech a keyboardech...

lavender
Příspěvky: 1170
Registrován: 26 pro 2011 18:57

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od lavender »

ukazal sa tu v plnej krase, nemam co dodat.

Uživatelský avatar
Pierre niko
Příspěvky: 719
Registrován: 28 pro 2004 11:04

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Pierre niko »

CMM je troll, to fakt neni mozny aby nebyl. A jestli neni, tak je to hodne zmatenej chlapek, to je evidentni. Tak ci tak je pro zacinajici, kteri prijdou pro sve prvni informace, kontraproduktivni. Je to smutny, protoze trolli celkem legracne, nebo netrolli, je zmatenej a ma fajn zapal. Je to bud zlej, ale zabavnej blb, nebo hodnej a vlastne neunosnej blb. Ony totiz ty jeho prispevky nasledne generuji shitovy reakce a cely se to toci kolem hovadin. Ja bych ho obetoval pro vyssi dobro... Hahahahah :D On si najde jiny forum, kde se bude realizovat... to nemam strach, pud je silnej...

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od matucha »

Ivo píše:Proud informací je nezastavitelný za každých okolností :D :palec+:
Ale je, aspon v ramci fora... treba kdyz moderator neco smaze ;).

Uživatelský avatar
Jirka Štolfa
Příspěvky: 814
Registrován: 11 kvě 2013 09:16

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od Jirka Štolfa »

a) čím víc se do ho.na rýpe, tím víc smrdí, aneb krmíte ho notně
b) pokud je neusměrnitelný a nechápe v čem je problém, tak ban

Uživatelský avatar
countrymetalman
Příspěvky: 217
Registrován: 23 lis 2007 14:05

Re: Ban Pre Countrymentalmen-a

Příspěvek od countrymetalman »

Hoši, mně je úplně jedno, co si myslíte o mně, já si o vás o nikom nemyslím vůbec nic, protože na to fakt čas nemám. Zajímám se pouze o zvuk a muziku a s tím související geary. A především o jejich vlastnosti pro využití v živé a koncertní hudbě. I když jsou to elektronické zdroje zvuku. Když budete kdokoliv cokoliv chtít ode mne nebo já od kohokoli, na tohle se nekoukám a rád poradím vše, co budu vědět nebo vy potřebovat, stejně jako se, když potřebuju, ptám já vás. Zbytek neřešte, geary i muziku může vnímat a preferovat každý jinak a proto čím víc názorů, tím lépe. Nezdá se mi, že bych zde nebo jinde vědomě lhal a prý jsem strašně hodnej, ale to jsou snad všichni muzikanti ne? Aspoň dokud mě něco osobně nepoškodí, ale to už musí fakt bejt (jako mi jednou kdysi ukradli Polysix, kterej jsem si pak sám našel a dostal zpět), pak jsem zase strašně zlej :-)) Tak jo, asi jsem z jiný planety, ale když si pročítám diskuzi na youtube, amazona.de, gearslutz a jinde, tak tam naprosto stejný zkušenosti jako já popisuje obdobně hafo muzikantů a nikdo je za to nešikanuje jako zde, není tohle onen věhlasný rozdíl v mentalitě chudý východ vs civilizace západně od SK? (Ano, i Rakousko je již podle mne civilizovaná země a ta je jižně od CZ, proto píšu západně od SK a nikoli od CZ, aby to někdo nepochopil zle..)

Zamčeno