ch-d elektroservis - skusenosti

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
emah

ch-d elektroservis - skusenosti

Příspěvek od emah » 06 dub 2010 07:59

zdravim,
chcel som sa spytat na vase skusenosti s touto firmou...
cital som tu same pozitivne feedbacks. no a chcem(l)
som si objednat od nich mcv1 prevodnik. no nejako
nereaguju na maily, telefonicky mi bolo povedane,
ze odpisu a nic... su to uz 3 tyzdne.
mate podobnu skusenost? bo fakt neviem uz
co si mam o tom mysliet, ci nebude lepsie kupit
kenton a bude to doma za tyzden....

emah

Re: ch-d elektroservis - skusenosti

Příspěvek od emah » 06 dub 2010 12:21

hehe,
zaujimave, prave dnes sa mi ozvali....
hm hm, ze by to malo suvis s electrozone a tymto threadom? ;)

nixx

Příspěvek od nixx » 06 dub 2010 13:29

Kez by se kazdy problem dal vyresit tim, ze o nem clovek zalozi thread na ezone! :-D

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 06 dub 2010 13:48

lehce jsem Honzu šťouchnul ;) přiznávám .... Ale zase je u nich výhoda, že dokážou udělat spoustu věcí na zakázku, jenom jsou na to dva a řeší servis, vývoj i výrobu najednou, což samozřejmě vede k tomu, že občas nestíhají. (A krom toho je prudím se svými ideami nových produktů :) ).

Nicméně co se týká CV převodníků tak je teď ve vývoji interní kit pro Rolandy SH, který kromě standardního CV řízení bude po MIDI řídit i filtr, zesilovač, kus obálky atd. tj. SH budou umět hrát dynamicky + filtr pod standarním MIDI CC apod. Momentálně totéž umí třeba kit pro Vermonu Synthesizer a s ním ten nástroj úžasně ožil. Externí MIDI2CV box taky bude snad letos v nové verzi 4x CV out + AUXy na řízení modulačních vstupů kontrolery/velocity atd.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

emah

Příspěvek od emah » 07 dub 2010 09:16

a.tom.x píše:lehce jsem Honzu šťouchnul ;) přiznávám .... Ale zase je u nich výhoda, že dokážou udělat spoustu věcí na zakázku, jenom jsou na to dva a řeší servis, vývoj i výrobu najednou, což samozřejmě vede k tomu, že občas nestíhají. (A krom toho je prudím se svými ideami nových produktů :) ).
.
dik moc tom.x :) som rad, ze sa pohli lady... len teraz mi zase padlo obdobie na zaplatenie kreditky, tak zase ja budem chvilku meskat :-/

matucha

Příspěvek od matucha » 07 dub 2010 10:09

a.tom.x píše:lehce jsem Honzu šťouchnul ;) přiznávám .... Ale zase je u nich výhoda, že dokážou udělat spoustu věcí na zakázku, jenom jsou na to dva a řeší servis, vývoj i výrobu najednou, což samozřejmě vede k tomu, že občas nestíhají. (A krom toho je prudím se svými ideami nových produktů :) ).

Nicméně co se týká CV převodníků tak je teď ve vývoji interní kit pro Rolandy SH, který kromě standardního CV řízení bude po MIDI řídit i filtr, zesilovač, kus obálky atd. tj. SH budou umět hrát dynamicky + filtr pod standarním MIDI CC apod. Momentálně totéž umí třeba kit pro Vermonu Synthesizer a s ním ten nástroj úžasně ožil. Externí MIDI2CV box taky bude snad letos v nové verzi 4x CV out + AUXy na řízení modulačních vstupů kontrolery/velocity atd.
Ale! Dobre zpravy... asi se stanu zakaznikem ;). Urcite o tehle vecech informuj, co muzes, abych nahodou nekoupil mezitim neco od konkurence.

Tudy

Příspěvek od Tudy » 07 dub 2010 10:41

a.tom.x píše:Externí MIDI2CV box taky bude snad letos v nové verzi 4x CV out + AUXy na řízení modulačních vstupů kontrolery/velocity atd.
No hlavně, aby hlavní převodník byl 24 bitový a nejlíp s možností kalibrace jedntolivých tónů.
Tenhle to sice umí, ale jeho malá bitová hloubka z toho dělá nepoužitelnou záležitost: http://m.bareille.free.fr/mcv628/mcv628.html
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 07 dub 2010 14:25

Jo Honza, chce jít do velkého rozlišení. Aby to byl univerzál tak se tam budou dokonce posílat předprogramované sysexy na jednotlivé nástroje přizpůsobené konkrétním instrumentům.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

peteness

Příspěvek od peteness » 07 dub 2010 17:30

emah: MCV 1 je v pohode, univerzalni prevodnik ke vsemu, ale klidne bych ho vymenil za neco s vice vystupama. Pak by se mi hodila moznost nastavit prioritu na spodni notu a naky ON/OFF spinac by neurazil.

emah

Příspěvek od emah » 07 dub 2010 21:56

peteness píše:emah: MCV 1 je v pohode, univerzalni prevodnik ke vsemu, ale klidne bych ho vymenil za neco s vice vystupama. Pak by se mi hodila moznost nastavit prioritu na spodni notu a naky ON/OFF spinac by neurazil.
ved ja dufam, ze bude fungovat tak ako ma s mojim kocurom (korg ms10:)). zatial nechcem nic, len aby hral dobre noty :) krutit filtrom chcem aj tak nazivo,
krivky nezvyknem kreslit - lenivy som :D

Odpovědět