Ecson Waldez prezentuje Mini Moog

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
lep

Příspěvek od lep » 28 led 2008 19:39

Pytkin píše:lep :) tesim sa jak najblizsie nahrame tvoju prezentaciu vlastnorucne upeceneho kolaca ..
no ja s tim nemam problem... popisu deleni bilku a zloutku a rozpousteni masla a cokosky... uplne klidne...

akorat si musis pohnout... bo kolac bude plny cokolady a predpokladam, ze ho navstevnici rychle sni... :)

tak aby bylo co prezentovat....

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 led 2008 19:47

Vaříme s konopím, seminář lep.
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Wohma

Příspěvek od Wohma » 28 led 2008 22:48

Nahodou, mne jako kytaristovi a klavesovymu analfabetovi se to libilo, ja nikdy moc nevedel, jak takovej moog zni a jaky ma moznosti :) Az na ty neladici pasaze dobry :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 led 2008 22:51

no nenisu to uplne typicke zvuky .. viem ze tam exson mimo kameru krutil aj zaujimavejsie zvuky ..

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 29 led 2008 10:06

matucha píše:Jirka je mistr rozladenejch oscilatoru... kdykoli ho pustis k nejakymu syntaku, tak ho uplne rozladi. Tezko rict co ho na tom bavi. To video by se dalo taky chapat jako "co tam ten clovek celou dobu krouti? to se snazi to naladit nebo co? no moc mu to nejde, asi nema ani paru co dela" ;-)))

Predne MiniMooga prines Kayko, ja uz minimooga nemam, takze prezentaci jako takovou jsem nikde pripravenou nemel : ) Nicmene kdyz jsem slysel jak pri zkouseni na Minimoogovi vsichni kroutili klasicky zvuky s lpf filtrem + saw, ktery delaj znamy Bwau Bwau, tak jsem na nem udelal presne jen ty zvuky ktery mam na mini moogu rad ja - tedy FM zvuky - vse co na minimoogu ukazuju je postaveno na jeho FM moznstech - to je u minimooga sokro "utajena" vec, i sam Kayko tim byl prekvapen, minimoog umi krasny basy a kovovy spektra ala DX7 a to ja miluju : ) Jinak to konstantni preladovani je jen plynulej tok inspirace a rychly stridani barev toho co mi z minimooga pod rukama znelo - a minimoog je pro muj vkus vic nez inspirujici zalezitost, miluju ho, dokonalej nastroj ! : )

Brooklyn / juanita juarez píše:nahodou, skvela detroitska basa.
:D jj presne, tyhle basy ja moc rad, poctivej oldschool.

.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 29 led 2008 10:10

EW : nedaj sa zaskocit, bolo to dobre, mne sa to pacilo.. to su len take zavystlive kecy :D lebo malokto vie s tym tak krutit ako ty 8)

Shodan

Příspěvek od Shodan » 29 led 2008 11:35

Mě se to taky líbilo. Konečně jsem slyšel MiniMooga vyluzovat nějaký "jiný" zvuky :wink: Je to jako s tím Virusem - každej hned slyší trance. Tohle byla skvělá ukázka toho, co dokáže monofonní synth. :shock:
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

matucha

Příspěvek od matucha » 29 led 2008 12:01

Hehe, Jirka vi jak to myslim... malokdo umi kroutit s cudlama jako von a v sekunde preladit z jednoho totalne divnyho zvuku na a neco uplne normalniho. A malokdo si muze bejt se svou hrackou jistej, ze mu na ni nemuze byt predvedeno neco, co z toho nikdy neslysel. Tyhle zakouti ma Jirka rozhodne rad.

Ad prezentace... to je vic problem toho nadpisu, kterej slibuje a video potom zklame.

Taky se ale musim priznat, ze me az na vyjimky tyhle zvuky moc neberou, zajimavy sou, ale... Obycejnou filtrovanou pilu oproti tomu, co je ve videu beru kdykoli, jakkoli je to nudna vec. Precejen je to hodne praktickej zvuk ;-).

bassline

Příspěvek od bassline » 30 led 2008 10:01

Shodan píše:Konečně jsem slyšel MiniMooga vyluzovat nějaký "jiný" zvuky :wink:
Preco konecne ? Ved minimoog je preslaveny prave vdaka tym klasickym tucnym analogovym zvukom....preco od toho ocakavat nieco ine, ked ten syntak je prave dobry v tej klasike...ta FM je skor taky bonus v tomto pripade...

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 30 led 2008 19:52

bassline píše:
Shodan píše:Konečně jsem slyšel MiniMooga vyluzovat nějaký "jiný" zvuky :wink:
Preco konecne ? Ved minimoog je preslaveny prave vdaka tym klasickym tucnym analogovym zvukom....preco od toho ocakavat nieco ine, ked ten syntak je prave dobry v tej klasike...ta FM je skor taky bonus v tomto pripade...

To jde o uhel pohledu, pro me je klasika prave specificka FM kterou Minimoog nabizi. Konkretne ty "znamy" zvuky me treba tolik nevzrusujou i kdyz je minimoog umi skvele, mam rad syntaky ktery umej i neco specifickyho cim se odlisujou a v cem jsou dobry. Protoze jinak kdyz to prezenu muzu ty klasicky ve svy podstate jednoduchy zvuky z minimooga udelat na cemkoliv jinym.

.

elektri

Příspěvek od elektri » 30 led 2008 20:28

ECSON WALDES: už jsi dělal nějakou banku presetů pro určitý synťák, nebo budu první kdo tě o to požádá ?

Odpovědět