manual fantom x6

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
nurus

manual fantom x6

Příspěvek od nurus » 07 led 2008 14:41

Ahoj jsem stastnym majitelem Fantoma X6, ale bylo by to jeste veselejsi kdybych mel navod v cestine. Distributor Roldandee.cz jej odmita vydat ani prodat(coz me uprimne sokovalo), protoze jsem to nekoupil v cechach. Chtel bych se teda zeptat, zda by tu nebyl nekdo tak hodny a poskytl mi manual k okopirovani, treba i za nejakou odmenu. diky moc

carlos1

FANTOM X6

Příspěvek od carlos1 » 16 dub 2008 14:03

Ahoj.
mám ten sámý problém s manuálem na Fantoma X6 v Č.J. Podařilo - li se ti něco sehnat prosím se ozvi. Dík

pateson

Re: manual fantom x6

Příspěvek od pateson » 16 dub 2008 14:20

nurus píše:Distributor Roldandee.cz jej odmita vydat ani prodat(coz me uprimne sokovalo), protoze jsem to nekoupil v cechach.
Měl jsem na to podobný názor, ale byl jsem vyveden z omylu. Výroba českého návodu stojí dost peněz (moc dobře vím o čem mluvím) a platí to distributor ze zisku - nikoliv Roland (na to jsme moc malý trh)
.
A jelikož ceny nástrojů za blízkými "hranicemi" jsou nižší, tak mnoho z nás nakupuje za hranicemi a chce český návod.

Nakonec, když jsem schopen nakoupit za hranicemi, měl by mi stačit návod, který dodává výrobce.

Mnohým se nám to nelíbí, ale když budeme nakupovat v zahraničí, chtít zadarmo český návod, tak české zastoupení nebude... :-)

Pak se nedivme, že jej české zastoupení nechce poskytovat (ani za úplatu)

Každý z nás potřebuje k životu peníze a rád by je dostával za svou práci.
Ale jináč su Moravák

fova

Re: manual fantom x6

Příspěvek od fova » 16 dub 2008 14:23

nurus píše:Distributor Roldandee.cz jej odmita vydat ani prodat(coz me uprimne sokovalo)
Me jejich jednani neprijde sokujici, ale naopak pochopitelne. Chteji timto pristupem motivovat kupujici k nakupu u nich. Do prekladu manualu museli investovat cas a penize a mohou si s nim nalozit, jak chteji.
Podobna situace nastava se servisem. Nekteri mistni prodejci odmitaji servisovat vyrobky zakoupene v zahranici.
Proste si brani svuj segment trhu a ja se jim nedivim.
De facto tim rikaji: "Koupil sis to v cizine? Tak si res vsechny problemy s cizinou. My jsme tu pouze pro nami dodane zbozi."
Naposledy upravil(a) fova dne 16 dub 2008 14:30, celkem upraveno 1 x.

pateson

Příspěvek od pateson » 16 dub 2008 14:29

nakonec některé velké české obchody nabídnou cenu stejnou jako v Evropě, když se ozvete...
Ale jináč su Moravák

fova

Příspěvek od fova » 16 dub 2008 14:31

Presne tak. Mam v tom nekolik dobrych zkusenosti.

Zajdes za mistnim prodejcem a reknes mu, jakou cenu ma nejaky internetovy shop a oni se snazi s cenou neco udelat. Uz jsem takhle nakoupil treba o 15% levneji.

pateson

Příspěvek od pateson » 16 dub 2008 14:36

fova píše:Uz jsem takhle nakoupil treba o 15% levneji.
Mám naprosto srovnatelnou zkušenost, potřeba se ozvat!
Ale jináč su Moravák

Odpovědět