MIDI kontrolér s motorizovanými fadery (a knoby?)

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
Jindy2

MIDI kontrolér s motorizovanými fadery (a knoby?)

Příspěvek od Jindy2 » 11 úno 2008 19:16

Hledám nějaký nový midi kontroler s dobrou cenou a motorizovanými fadery, který bude v pohodě spolupracovat s FL Studio a Cubase.
Zatím jsem našel Behringer BCF 2000, který nevypadá špatně a je za dobrou cenu, ale pokud vím, je na trhu už dost let a je to prostě Uli a toho bych moc doma mít nechtěl.

Víte o něčem s podobnou cenou a motorizovanými fadery, co není od Uliho?

________
Poznámka: Já bych tedy motorizované fadery potřeboval na to, aby když načtu projekt, tak aby se mi ty fadery nastavily podle toho, kde jsou momentálně v projektu. A na tuhle funkci by se mi hodily i motorizované knoby, ale to je asi utopie a nedělá se to, ale kdybyste o něčem věděli a nebylo to z kategorie nad milión, rád bych to viděl.
A nakonec, kdyby to mělo displeje jako Novation Remote SL, bylo by to úžasné a konečné řešení, ale to asi nenajdu, nebo to bude něco nad moje finanční možnosti.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 11 úno 2008 19:22

Kdyz mas nekonecny knoby (enkodery), nepotrebujes na nich nic motorizovat ;) Jinak za slusnou cenu se da sehnat motormix, ale ten BCF je uplne v pohode.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 11 úno 2008 19:28

Kermitak: hmm, asi máš pravdu, když budou ty knoby nekonečné, je to asi jedno...ikdyž, na cutoff nemám ty nekonečné rád, nemám je skoro vůbec rád ;)

a jaký motormix jsi myslel?

hondzykk

Příspěvek od hondzykk » 11 úno 2008 19:59

ty knoby nejsou nekonečné "konec" ti ukazujou ledky :D
a zrovna BCFka nebo BCRka bych se nebál --> podle mě nic moc lepšího
v týhle cenový nenajdeš ...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 11 úno 2008 20:17

hondzykk: tak tahle cenová je opravdu nejníž jak to jde...možná bych ale raději něco lepšího, s displeji jako má Novation Remote SL, ikdyby to bylo 2x dražší...nejlépe SoundCraft, jenomže ti pokud vím nic takového nedělají a když, tak je to cenově už absolutně nějkde jinde...

Odpovědět