polyfonia pri micromodulari

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
dendy
Vybavení

polyfonia pri micromodulari

Příspěvek od dendy » 15 črc 2006 14:36

pocujte dosiel som na taku zahadu.. micromodular by mal mat polyfoniu 4 ... ale mne nejakym zazrakom hra viac !!!! vypocute si tu ukazku - je to na jednoduchom jednom oscilatore pre nazornost aby to bolo pocutelne - hra tam postupne az 8 not naraz !!! ako je to mozne ???? dost mam z toho haluz, nechapem to...

http://www.dendy.sk/8voices.mp3

bluem

Příspěvek od bluem » 15 črc 2006 16:57

no - nord modulary vnimaju polyfonne noty ako polyfonne vtedy,ak mas polyfoniu nastavenu na napr 4 hlasy a hras z ext.klaviatury. ak mas patch nastaveny ako monofonny, tak mozes zapojit tolko oscilatorov kolko ti upocita procesor v modulare - tzn.,ze si spravis komplet bicie,basova linka a mozes si urobit polyfonny part z viacerych seq.,ktore ti budu hrat naraz rozne oscilatory... toto si si mohol vsimnut aj na nord modular G2 deme pre pc, ze ono je sice monofonne,ale spravis tam tymto sposobom vela veci:)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 črc 2006 17:27

nie, to s viac oscilatormi to je jasne - ale v tej ukazke mam 1 oscilator prehnany len cez filter .. cize jeden oscilator a realna polyfonia na nom je 8 (pravdepodobne aj viac len toto som tak narychlo na prstoch zahral cez klavesy - este to skusim cez sequencer naklikat tam viac not naraz len pri takom pocte uz sa horsie rozoznava ci ozaj hraju vsetky alebo ci naspodnejsie postupne nevynechava)
nechapem preco ma potom clavia vsade v specifikacii ze max. polyfonia 4 ...

bluem

Příspěvek od bluem » 15 črc 2006 19:53

no - radsej prijemne prekvapenie ako nepekne precitnutie:) a clavia to prve u mna a mojom nmG2 dodrzuje na 100%.:)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 črc 2006 23:41

tak to kazdopadne, clavia vladne to je fakt :-)

Odpovědět