WS na amatersku produkciu MO6/M50/Juno

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Odpovědět
Palio-boss

WS na amatersku produkciu MO6/M50/Juno

Příspěvek od Palio-boss » 29 čer 2010 15:13

Zdravim. Vopred prosim ospravedlnte ze nepisem s diakritikou :D
Chcel by som sa spytat aky WS by ste mi odporucili kupit do home studia. Venujem sa produkcii, hlavne hip-hopu. Teraz pouzivam len VST, ale uz dlhsie planujem nejaky synth. Hlavne hladam teda dobry zvuk a co mozno najpestrejsiu sound banku. Pouzivam ako akusticky znejuce nastroje, tak syntaky. Teraz mam stare Casio, ktore pouzivam v podstate len ako kontroler (len na hranie, viac to nezvlada :)). Rad by som co najjednoduchsiu integraciu do DAW (Cubase), na nastroji samotnom skladat pravdepodobne nebudem (nebudem pouzivat interny sekvencer). Dalej by ma potesila hlavne lepsia klaviatura ako to co mam, aj ked si myslim, ze horsie to uz byt nemoze. Rozmyslal som nad Yamahou MO6, co ale asi nebude stastna volba kedze planujem niekedy v buducnosti Motif XS Rack, dalej nad Junom-G ale tam dost ludi nechvali zvuk, a nakoniec som uvazoval nad M50 ktoreho vyhdou je hlavne tone generator z M3 ktory dost ludi chvali.
Vedeli by ste mi poradit? Pripadne nejaky dalsi nastroj vhodny na to co potrebujem.
Vdaka.

Palio-boss

Re: WS na amatersku produkciu MO6/M50/Juno

Příspěvek od Palio-boss » 02 črc 2010 17:31

musim sa priznat, cakal som trocha vecsiu diskusiu :D
Co takto Kurzweil PC3LE alebo Juno-Stage?
Viete mi k nim nieco povedat? hlavne co sa integracie do sekvenceru tyka a zvukov.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 02 črc 2010 17:38

na amatersku produkciu sa pouziva vsetko to co sa tebe paci.

Palio-boss

Příspěvek od Palio-boss » 04 črc 2010 23:47

no evidentne budem muset behnut na navstevu do nejakeho shopu kde maju najlepsie vsetky tri k dispozicii a odskusat. Interetove dema nestoja za moc :D teda su pekne spravene, ale ci nastroje maju naozaj take zvuky a jak to vlastne znie... :D

303

Příspěvek od 303 » 16 črc 2010 18:51

Tady tendle chlápek má snad všechny klasiky co se týče synthů tak treba ti to pomůže v rozhodovaní co pořídit :-)
http://www.youtube.com/user/Jexus#p/u/5/p_KdPQ_GkY0

Odpovědět