Ako efektovat jednotlive cell v Battery 2 ?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
rastis

Ako efektovat jednotlive cell v Battery 2 ?

Příspěvek od rastis » 26 bře 2006 17:47

Mozno sa pytam strasne blbo, ale mam vytvorene bicie v midi stope s Battery, konkretne noty mi spustaju jednotlive cell so samplami - normalka. Ale ako sa mi podari efektovat samostatne konkretne sample, napr. reverb na snare a pod ?

Kazdej cell sa da nastavit output channel. V manuale sa pise, ze v standalone rezime su to fyzicke outputy a v rezime plugin su to logicke outputy. Z toho som usudil, ze si tam navolim trebars busy host multitracku a tam uz zavesim akykolvek efekt. Mylim sa ?

Akurat ze ked to mam pustene ako plugin, do Audio and Midi Settings, kde sa nastavuje ten routing sa neda dostat. Skusal som tu istu verziu Battery 2 na dvoch kompoch v dvoch verziach Sonaru (3, 5).

Robim alebo pochopil som nieco zle ?

Ide mi o to, aby som mohol efektovat samostatne cell so samplami...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 bře 2006 18:13

rastis : asi robis chybu dakde .. v preferenciach BATTERY si nastavis kolko chces vystupov (myslim ze zvlast si mozes dat MONO a STAREO) .. Tolko vystupov sa ti musi objavit v mixery .. A potom kazdy pad posles do vystupu kde chces .. Ci je ale daky zadrhel v Sonare , to neviem ..

Fractal

Příspěvek od Fractal » 26 bře 2006 18:14

samo ze to v battery jde (bez toho by to bylo pekne na ...)
robis to dobre....
buy software je zde na miste protoze v te crackle verzi co mas se ti midi setting otevrit nepodari...

mi se nastesti otevre vsech 32 kanalu a jejic pocet nemuzu omezit (maximalne visible/invisible)
no a routing se provadi v pravem dolnim rohu baterky, jak je tam: "1/2"
- podržíš, potáhneš a vybereš si output který chceš (od sedmnáctky nahoru jsou mono)

rastis

Příspěvek od rastis » 26 bře 2006 18:24

Aha, takze nie som uplne blby :). Idem si teda kupit inu verziu Battery :). Dik.

rastis

Příspěvek od rastis » 26 bře 2006 19:26

Pytkin píše:...v preferenciach BATTERY si nastavis kolko chces vystupov .. Tolko vystupov sa ti musi objavit v mixery .. A potom kazdy pad posles do vystupu kde chces .. .
Ano presne tak to funguje, audio&midi settings nepotrebujem riesit. Je to jednoduche a prisiel som na to takmer sam 8) :) .

Odpovědět