audiorealism bassline pro

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

audiorealism bassline pro

Příspěvek od dendy »

http://www.audiorealism.se/

tak pani, po prvom kontakte som nadseny, toto tu podla mojho nazoru je jeden z najlepsich, ak nie vobec najlepsi "virtual analog" VSTi, fakt som uneseny, vsetky doterajsie veci, pocnuc NI pro53, cez ms20 z korg legacy, moogy od arturie,.. je siroko daleko najlepsi soft synth...

tusil som ze to bude parada ale ze az taka tak to som necakal.. nedajde sa okladat dizajnom, od obycajnej emulacie 303 to ma na hony daleko...

ukazky :

http://abpro.dendy.sk

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

hele dendy proc zakladas topic, kterej uz jsem kdysi zalozil ja? navic si do nej prispival, takze by sis to mohl pamatovat.
http://www.ezone.techno.cz/viewtopic.ph ... sm&start=0

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

nuz to bol topic len o tom ze to raz vyjde - teraz je to uz vonku a nechcelo sa mi to hladat, myslis ze je to az tak velky problem ze som zalozil novy ? ak ano nech ho niekto zmaze

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

no nemyslim, ze by to byl problem, ale je prece lepsi mit o jednom vst jeden topic. kdybych mel pristup presunul bych to...

Uživatelský avatar
bassline
Příspěvky: 2739
Registrován: 22 zář 2005 16:21

audiorealism pro

Příspěvek od bassline »

4dendy:

Mno, tak ohladom toho co si pisal vyssie ze sa jedna temer o najlepsi soft synth z rady ' virtual analog', tak ja to vidim takto:
Zatial som ten audiorealism bassline pro neskusal, ale pocul som tie ukazky co si urobil...no neznie to urcite zle, to je jasne...ale neporovnaval by som to s ostatnymi emulaciami analogov, totiz kazdy soft synth ma akysi svoj charakter-okruh zvukov, ktorymi sa vyznacuje...podla mna su Pro 53, Korg Legacy a dalsie emulacie na spickovej urovni, zvukovo su na vysokej urovni vsetky, lisia sa vsak moznostami a charakterom zvukov...to co viem urobit na pro 53, nemusi sa dat urobit na Korgovi, to co urobim na korgu zas pro 53 nepoda takym charakterom, no proste kazda emulacia ma podla mna svoje osobite caro :P ...

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

ja bych rek, ze dendyho jaksi uchvatil prave ten charakter. tohle je na psytrance jak delany :wink:

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

no dooobre no, tak som sa nechal uniest mozno no :) :P

ale fakt som uplne facsinovany.. filer, modulacie, vsetko, normalne neverim svojim usiam ...

Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Příspěvek od Fractal »

jakoze fakt neni spatny... ale cekal jsem ze bude opravdu mene narocnejsi.... to uz se nevyplati kupovat rychlejsiho kompa... posledni vst co vysly me uplne dorazily, to nemluvim o nekterych reverbech, ktere jsou schopne si vzit pulku cpu... ale to je offtopic
bassline pro ma fakt pekny zvucek...

Uživatelský avatar
bassline
Příspěvky: 2739
Registrován: 22 zář 2005 16:21

...

Příspěvek od bassline »

dendy píše:no dooobre no, tak som sa nechal uniest mozno no :) :P

ale fakt som uplne facsinovany.. filer, modulacie, vsetko, normalne neverim svojim usiam ...
To prejde, neboj :P ...alebo skor sa boj no, ved radost je pekna, ale nie vecna :P ...moja skusenost :?

LUPO
Příspěvky: 839
Registrován: 19 lis 2002 10:57

Příspěvek od LUPO »

rekl bych spis ze to je nejdokonalejsi emulace jakou sem kdy slysel, a to sem mel u oxygena moznost slyset vedle sebe TB-303 a audiorealism bassline, a nepoznate rozdil. Psal sem autorovi toho programu, a odepsal mi (nekdy pred skoro rokem, ze pracuje na .....emulaci rolandu tr-909 :) ale netusim jestli se mu to podari dodelat :)

biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Příspěvek od biscuit »

jo lupo, ale to asi myslis a.r.bassline. tahle novinka "pro", uz neni emulace 303ky, ale polyfonni synth se skvelym zvukem :)

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Příspěvek od dendy »

zaujimal by ma hlavne nazor hardwaristov co maju nejake analogy.. ked to porovnavam z ukazok z netu tak toto AB PRO mi znie tak analogovo az sa mi nechce verit ze je tosoftware :)

Odpovědět