Delay na rozsirovanie a zuzovanie stera v realnom case

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
TommyB

Delay na rozsirovanie a zuzovanie stera v realnom case

Příspěvek od TommyB » 30 bře 2009 14:26

Zdravim, mam stopu kde mi hra filtrovany sum ako efekt, a potrebujem na neho dat delay ktorym v realnom case menim sirku sterea tym ze posuvam oneskorenie jedneho stereo kanala. Problem je v tom, ze ked to v realnom case posuvam tak to puka/praska. Mozno len tie konkretne delaye ktore som zatial skusil (Ultrafunk Delay, Simple Dalay v abletone) na takyto typ prace nie su stavane. (?) Ak niekto vie co by na toto bolo vhodne budem velmi vdacny za radu. Podotykam ze nechcem pouzit stero widener, alebo ak, tak musi fungovat na baze casoveho posunu medzi stero kanalmi. Thanx.

aum generator

Příspěvek od aum generator » 30 bře 2009 15:12

TommyB: napriklad Reaktor VST a pouzit modul "modulation delay" a knob na ovladanie dlzky delayu este zapoj cez slew limiter, nech sa to meni naozaj hladko.
alebo akakolvek emulacia tape echa by mala vediet dlzku delayu menit plynule, aj ked tie emulacie zase budu asi robit aj ine veci so zvukom.
jihad on riaa & soza.

kexik

Příspěvek od kexik » 30 bře 2009 19:04

tommyb: voxengo ma free efekt, ktory zavadza oneskorenie. staci si rozhodit zvuk na dva busy, na jeden dat ten efekt a z jedneho brat lavy a z druheho pravy kanal. trocha zlozitejsie ale na cpu rovnako narocne akohocico ine

Odpovědět