Independence - nainstalování dalšího souboru zvuků (Pro) ?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Independence - nainstalování dalšího souboru zvuků (Pro) ?

Příspěvek od Ivo » 31 pro 2011 16:59

V Samplitude ProX je nový sampler Yellow Tools Independence a je tam soubor základních zvuků Basic. Chci si tam dát na vyzkoušení další soubor zvuků Pro (cca 60 GB), ale jsou to soubory Independence image file . YTIF (1-31). Můžu je dát do nové složky Program Files - Yellow Tools - Independence Pro vedle Independence Basic, kde jsou taky tyhle fily, ale zároven už je tam vytvořená i podsložka Instruments/Layers, kde jsou pak nástroje, které se už v samotném sampleru objeví. Ale jak tam dostat - nainstalovat ty nové, nevím ... Nemá s tím někdo zkušenost ?

jeany_jeany_jeany

Re: Independence - nainstalování dalšího souboru zvuků (Pro)

Příspěvek od jeany_jeany_jeany » 02 led 2012 14:03

Ivo, ty ytify můžou být vpodstatě kdekoliv, klidně i na jinym disku. Důležitý je indipendence sampleru říct kde jsou. Už je to dlouho co jsem instaloval nemám to teď před sebou, ale myslím že se to jmenuje nějak jako set basic path a nastavuje se to v tom sampleru (klidně otevřeným v hostu nebo stadalone to je jedno)...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2012 14:11

ivo, banky jsou obecne lepsi na jinym fyzickym disku nez systemovym.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 led 2012 18:02

Díky, ale to je právě ono - kde se to v tom sampleru nastavuje, nemůžu za boha přijít ... je tam "set library" v preferencích , ale to nefunguje. Set basic path tam nikde nevidím

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2012 22:45

to je mi lito, ale tenhle sampler jsem si zrovna neoblibil :-( ale mam dojem, ze ho nekdo pouzival. dendy??? fakt nevim, mozna to zkus pres vyhledavani, nebo jim napis na support :-(

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 led 2012 22:53

Já jenom že se to tady objevilo v nové Samplitude. Ten basic pack, co byl součástí na DVDčkách to nainstalovalo samo (vyžádalo si to), ale ten Pro pack už nevím jak do toho dostat. Vzhledem k tomu že jsem si to stáhl zatím jen na vyzkoušení jestli to pro mě má nějaký smysl (pořád hledám nějaké sladké nebeské pady, které by se aspon vyrovnaly mému starému Rolandu XP-50 :) tak to asi nebude ta pravá otázka na support :) Anebo že by to v rámci Samplitude ProX bylo už v základu omezeno na ten Basic pack a pro Pro pack je třeba upgradovat na Samplitud Pro X Suite ? Kdo ví ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 02 led 2012 22:59

biscuit píše:ale mam dojem, ze ho nekdo pouzival. dendy??? (
ee nie...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 02 led 2012 23:08

nezkousel jsi na ty sladke nebeske pady treba camel audio alchemy? mne se to strasne libi jako to hraje a zejmena plochy a pady. nebo cronox (ten na pady nejvic pouzivam stale)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 03 led 2012 14:41

Ten Camel Audio byl skvělý tip, díky ... koupil jsem si ty nejnovější Dream Voices a tam se dá něco pěkného najít ... Independence už myslím asi nebudu potřebovat ... Ten Cronox taky zkusím ...

Je pravda že většina těchto padů má ty všelijaké sweepy, flangery, morphy, to se mi moc nelíbí ... ale něco se tam dá najít ...

Neexistuje nějaký VSTi Roland, který by obsahoval zvuky s těch klasických XP-50 apod ?

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 led 2012 17:49

existuje vsti jupiter 8v od arturie, ktery umi pady ve stylu jupa8, ale samozrejme je to jen plugin, ne ten tezkotonazni "syntacek", kterej je prave padama proslulej.

mas pravdu, ze plochy jsou dnes v mode spis hodne "morfovane" a mira efektu nasazena na vlastnim zvuku uz primo uvnitr syntaku je velika.

jinak jak cronox, tak alchemy vyuzivaj i vzorku (oba maji myslim i vlastni oscilatory) a tudiz ten vyslednej zvuk muze bejt hodne variabilni.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 led 2012 19:59

a co tak klasika - Spectrasonics Atmosphere (respektive Omnisphere kedze Atmosphere uz je discontinued produkt) ?

este neskutocne pady ma samozrejme NI Absynth samozrejme

Odpovědět