Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14150
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od dendy »

podla mna podcenujes ludi..

aj ked je mozne ze v psytrance komunite je to ine, tam viem ze z velkej casti to neni o poze ale proste o tom ze zobrat si do brasny len CD-cka namiesto toho tahat zo sebou komp a kontroler je pre tych ludi proste jednoduchsie, praktickejsie .. ine zanre neviem, nepohyboval som sa v danych komunitach, tak mozno tam je to ako hovoris - samy CD/Vinyl snob :-))

sequel78
Příspěvky: 37
Registrován: 14 bře 2013 10:41

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od sequel78 »

kazdy nech si hra z coho chce, je uplne jedno ci sa k pultu niekto postavi s batohom plnym vinylov, alebo len s externym diskom, nie to je dolezite, ale to ci sa mu podari odpalit parket ci nie... taky bobby mcferrin tiez dokaze odvarit jazzove publikum a staci mu k tomu mikrofon...

peterslaby
Příspěvky: 70
Registrován: 10 říj 2012 15:03

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od peterslaby »

No este by si nemal zabudnut si vymysliet dj nick name...nieco originalne ako dj vrazdiaci beat alebo dj vladko.

biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od biscuit »

sequel: to je naprosta pravda ;-)

dendy: lidi podcenuju a rad se nechavam prijemne prekvapovat, nez abych se pozdeji zklamaval.
Naposledy upravil(a) biscuit dne 04 zář 2014 22:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od TOM-Thak »

Na kazde slusnejsi akci jsou standardem CDJ2000 nebo Nexus, takze rekordbox a USB flash je standard.. u computer dju pak serrato, ableton ci traktor. Ale jabosobne jsem zkusil jak vinyly tak cd i ableton a nakonec nejlepsi je cdj2000 a flaska.. nic netahas.. nemas co ztratit a neresis zapojovani..

Martin Páša Pašek
Příspěvky: 1
Registrován: 30 čer 2015 15:16

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od Martin Páša Pašek »

je mi teprve 13 let a chtěl bych vědět co všechno potřebuju abych mohl bít dobry dj a jak nato

Uživatelský avatar
m4x
Příspěvky: 462
Registrován: 12 lis 2009 20:18

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od m4x »

Mám pro tebe skvělou radu. Navštiv dedikované fórum http://www.djforum.cz/ pro dj's.

biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od biscuit »

na to neni zadny recept. musis milovat hudbu, zit hudbou, citit hudbu, znat hudbu, trenovat, ucit se a musis mit asi nejaky minimalni vlohy... pak mozna budes dobry dj. a na to abys byl uspesny, coz je malicko odlisna kategorie, bys mel delat vsechno vyse popsane a k tomu mit stesti na lidi, nebo umet dobre lizt do zadku a mit jeste k tomu stesti ;-) je to jako se vsim - bejt dobrej je k uspechu malo.

na zacatek bych si mozna polozil otazku co/kdo to je ten "dobry", ale obavam se, ze ve trinacti letech mas obrazek o vecech kolem sebe jeste znacne mimo realitu - coz je samozrejme v poradku, spravne a taky ti to vlastne muze pomoct, protoze urcita mladicka naivita a s ni spojena drzost jsou dobry zbrane, ktery tem dospelejsim uz muzou chybet... btw. zabojoval bych i s tou cestinou, to se ti muze hodit vzdycky, i jako djovi ;-)

KarinMiaCristen
Příspěvky: 1
Registrován: 16 úno 2017 00:02

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od KarinMiaCristen »

Zkus FL Studio Začínala jsem v tom a pracuji v tom do teď je to dobrý program vyzkoušej to můžeš v to dělat vše elektro, progresive house atd...... :33

Uživatelský avatar
tony9
Příspěvky: 2135
Registrován: 04 zář 2003 23:51

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od tony9 »

Martin Páša Pašek píše:je mi teprve 13 let a chtěl bych vědět co všechno potřebuju abych mohl bít dobry dj a jak nato
Chceš dělat svoji hudbu a nebo už hotovou hudbu pouštět a míchat?

biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od biscuit »

KarinMiaCristen píše:Zkus FL Studio Začínala jsem v tom a pracuji v tom do teď je to dobrý program vyzkoušej to můžeš v to dělat vše elektro, progresive house atd...... :33
jak prosim te souvisi fl a djing? to by me ohromne zajimalo. btw. posledni otazka je stara vice jak rok a pul a ten clovek tu od te doby nebyl...

tony: dj hudbu pousti. to jestli ji taky tvori s tim nesouvisi. to je jako kdyz je nekdo zpevak a zaroven textar nebo skladatel.

Uživatelský avatar
jackies
Příspěvky: 496
Registrován: 21 úno 2014 01:23

Re: Jak se stát DJ a dělat různé mixy ?

Příspěvek od jackies »

datumy ! :)
muzikant

Odpovědět