Který plugin vás roku 2022 posadil na prdel (a převrátil)

Ostatní audio software, obecná diskuse
Cyril

Re: Který plugin vás roku 2022 posadil na prdel (a převrátil)

Příspěvek od Cyril »

Fractal: kompozičně... strašně dobře se v tom dělaj zvuky, jak na každý VST (dokonce i takový monstra, jako je VCV Rack) můžeš navěšet modulátory dle libosti... a pak to taky má vlastní super modulární prostředí (Grid)

Tom Šen

Příspěvek od Tom Šen »

Neřeknu vůbec nic objevného, ale strašně se mi líbil Decapitator. Pokaždé, když jej použiji, jsem nadšený. A vlastně téměř všechny produkty Soundtoys

matucha

Příspěvek od matucha »

MS20 filtr od arturie (co je ted do konce roku zadara) me dost prekvapil tim jak pekne (a brutalne) umi zkreslovat. Delaj neco dobre chlapci.

Treba proti nedavno vyslejm moogerfoogerum od moogu to je nebe a dudy. Moog se moc nepochlapil a prestoze se tim da udelat urcite dost zabavny, tak ty zakladni algoritmy jsou dost... zakladni... jako z roku 2000 a to uz tenkrat obcas nekdo modeloval hw zkresleni lip.

Fractal

Příspěvek od Fractal »

Jsem úplně zapomněl na Klevgrand.

Moc o nich není slyšet. Co se mi na té firmičce líbí, že fakt zní jinak, ať už jejich instrumenty, tak efekty. Je to taková alternativní medicína pro všechny znuděné mainstream značkami. Třeba jejich bicí mašina je na bázi nahrávek plechových kbelíků, hřebíků, kladiv a palic. Pak mají neotřelé filtry a taky originální generátor lidských zpěvových hlasů.

Odpovědět