NI Kontakt 4

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
qwerty_28

NI Kontakt 4

Příspěvek od qwerty_28 » 24 zář 2011 14:48

Zdravím. Opíšem vám môj problém.
Inštalácia prebehla v poriadku. No keď chcem pridať zvukové knižnice tak ich mám ako napr. "Orchestral Samples part 1.pkg" a takto mám 6 zložiek.
Neviem ako ich rozbaliť / pridať.
Neviem či to pomôže ale inštalácia bola pri NI Komplete 6 a všetko okrem Kontakt-u ide fajn :) Akorát že ten kontakt má adddisk knižnice :/

dendy
Vybavení

Re: NI Kontakt 4

Příspěvek od dendy » 24 zář 2011 15:12

.pkg je instalacny balik na OSX...

btw. to mas kupene alebo ukradnute ?

qwerty_28

Příspěvek od qwerty_28 » 24 zář 2011 15:17

Mám to požičané od nás zo štúdia. A prečo som to s toho všetko nainštaloval len tie knižnice mi robia problém ? Ináč všetko funguje...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 25 zář 2011 14:19

qwerty_28 píše:Zdravím. Opíšem vám môj problém.
Inštalácia prebehla v poriadku. No keď chcem pridať zvukové knižnice tak ich mám ako napr. "Orchestral Samples part 1.pkg" a takto mám 6 zložiek.
Neviem ako ich rozbaliť / pridať.
Neviem či to pomôže ale inštalácia bola pri NI Komplete 6 a všetko okrem Kontakt-u ide fajn :) Akorát že ten kontakt má adddisk knižnice :/

jestli jsou to knihovny, co patri ke kontaktu, tak na ty myslim bejva zvlastni instalacni .exe soubor.

jestli jsou to externi knihovny, musi mit nejakej svuj instalacni program.

jestli jsou to externi knihovny a uz je mas rozbaleny a jsou ve formatu kontaktu, tak v kontaktu v zalozce library kliknes na 'add' a nasmerujes ho na disku na misto, kde lezi, a kontakt si je prida.

Odpovědět