Oem software levně - co to znamená?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
lottewerther

Oem software levně - co to znamená?

Příspěvek od lottewerther » 26 led 2011 23:25

Hledal jsem stránky Kjaerhusu, protože jsem si chtěl pořídit nějaký dobrý legální pluginy. A protože ofiko stránky nefungujou, nepřekvapilo mě, že jsem pluginy našel někde ve výprodeji po deseti dolarech za kus.
http://www.urlscan.net/download-oem-Kja ... T_1.1.html
Zaplesal jsem a pak jsem zjistil, že tam za tyhle ceny prodávaj i Lexicon PCM Native Reverb a zarazil jsem se.
http://www.urlscan.net/download-oem-Lex ... 1.0.4.html
Mají tam i starší verze NI Komplete a spoustu dalších věcí.
Co je to?! Může mi to někdo vysvětlit? Na stránkách se to nějak vysvětluje ve FAQ, ale stejně nevím co si mám myslet. Ceny jsou mi sympatické :), ale nechci být za vola a platit někomu za kradený věci. Zkuste mi to prosím nějak vysvětlit.

Liquid Sound
Profesionál

Re: Oem software levně - co to znamená?

Příspěvek od Liquid Sound » 26 led 2011 23:38

kradenej soft, některý věci jako Digidesign HD HW emulator nikdy oficiálně neexistovaly
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

lottewerther

Příspěvek od lottewerther » 26 led 2011 23:43

To nevím, ale říkám si, že za takový peníze bych fakt nakupoval a v součtu tak do software byznysu poslal o řád víc peněz, než jak to dělám doteď. Vlastně bych si asi něco pořídil obden. Jen tak uvažuju...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 27 led 2011 08:22

doporucuju sledovat stranky jako www.dontcrack.com , bargain center na kvr, a taky inzeraty na kvr. second hand se daj nekdy poridit za slusny ceny.. a nejsou ani omakany, ani onoseny, nekdy akorat not for resale..

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 27 led 2011 10:14

To je skoro jiste nejakej podvod, kdyz tam nakoupis, akorat si zadelas comp nejakym warezem a penize misto do sw byznysu nacpes do kapes podvodnikum.

Odpovědět