reverb bez latence

Ostatní audio software, obecná diskuse
Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 17 bře 2008 13:35

kexik píše:ten konvolucny je nahovno, vyzaduje zvysit asio latenciu aspon na 10ms, zerie strasne vela cpu a nehra lepsie ako SIR. ale ten klasicky nie je zly, ma taky svoj charakter... ovsem je bez gui a nastavuje sa na nom hodne
U me freeverb zvysovat latenci nevyzaduje. Tvrzeni, ze nehraje lip nez SIR je blbost. Je to cista konvoluce - hraje podle toho, jakej do nej das impuls. Co se tyce spotreby CPU - nezere vic nez jiny zero latency konvolucni pluginy, s pluginy s latenci se to samozrejme srovnavat neda. Spousta impulsu se da stahnout z http://noisevault.com/nv/
No, sorry, ze vyhrabavam mrtvoly, ale nedalo mi to.

fova

Příspěvek od fova » 17 bře 2008 23:47

kexik píše:uz som to sem pisal, fruity reverb je lepsi ako reverb 2. na prirodzene znejuce nastroje je vynikajuci glaceverb. na rychle zvuky s early reflections a na plate reverb sa da dobre pouzit kjaerhus classic reverb. vsetko free a velmi rychle veci s malymi narokmi na cpu
Kexi, diky za doporuceni. Doposud jsem pouzival cely balik Kjaerhus Classic Series, ale dnes jsem stahnul i ten Glaceverb, nainstaloval a vyzkousel. Prestoze se mi na vokaly libi vic Kjaerhus, Glaceverb se zda byt kvalitni alternativou a urcite se bude hodit.

kexik

Příspěvek od kexik » 18 bře 2008 07:47

fova: kjaerhus a glace sa doplnaju,ani jeden nevie to co druhy. kjaerhus v podstate nevie room,naopak glace vie len room. glace je skvely na flautu a vseobecne na akusticke nastroje, kjaerhus na bicie, synthy atd kde treba drsny zrnity a rychly
amorph: pouzi v hentom a v sire rovnaky impulz a porovnaj zvuk, nez sa zacnes k tomu vyjadrovat... co sa tyka latencie, pisem ako sa to chova mne. latenciu to ma porovnatelnu so sir, ale musel som zvacsit buffer, inak to sekalo, aj ked cpu bola na 10%

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 18 bře 2008 16:50

Také musím znovu poděkovat Kexíkovi za doporučení Glaceverbu - už ho zkouším přes týden a moc se mi líbí (zvukově, interface je prostě nic moc, ale už jsem se s tím smířil). Použil jsem ho na Ivory a výsledek je určitě lepší, než s Fruity Reverb 2.
Takže díky Kexíku!

Odpovědět