Rob Papen PREDATOR

Ostatní audio software, obecná diskuse
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 18 led 2007 19:58

shafa: skrutky su v pohode... mna naviac pobavilo ze so shiftom (myslim) sa daju odsroubovat skrutky v Subtractore v reasone3 :-)))

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 18 led 2007 19:59

me vadi celej vanguard 8)
neee, delam si prdel, celkem si ho vazim a beru ho jako trance-dancovej VST zakladni kamen 8) delat duc duc muziku sem z nej dokonce nadsenej, IMO se nejvic priblizil tem vajrusovskejm porflaklejm leadum

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 18 led 2007 19:59

dendy: muhehe du to zkusit 8)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 led 2007 20:31

v subtractoru to jde normalne mysi :) starej forek.
jinak k tomu co jsem psal - nevadi mi bocnice, me vadi to, ze se hrozne moc softu designuje tak, ze se tam davaj prvky, ktery kdyby se tam nedaly, tak plugin na krase nijak neutrpi a zabere min mista na plose...
ale jen takovej muj pocit, zadne krec ;) nebojte

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 18 led 2007 21:32

me by vubec nevadilo kdyby byly byly pluginy dizajnovany jako hnusny cerobily ctverecky s koleckama a cislickama, klido ve stylu staryho atarka, kdyby za tu cenu hraly o kus lip... vubec me stve ze z toho vseho dizajneri delaj omalovanky a zvuk furt jak z prdele a prakticky moc nepouzitelnej, nemuzu si pomoct, fakt bych obetoval par barev a honorar grafikovi bych vrazil do poradnyho programatora

shafa

Příspěvek od shafa » 18 led 2007 21:58

Neural_I píše:me vadi celej vanguard 8)
neee, delam si prdel, celkem si ho vazim a beru ho jako trance-dancovej VST zakladni kamen 8) delat duc duc muziku sem z nej dokonce nadsenej, IMO se nejvic priblizil tem vajrusovskejm porflaklejm leadum
No nevim nevim....
Duc duc delam, ale Vanguard ma dle myho zvuk strasnej. Klidne se priznam, ze jsem na nem kdysi dost ulitaval, ale dnes v mym vst folderu neni a asi uz nikdy nebude.
Ale na Predatora se po Albinu a Blue docela tesim. Snad prijde prekvapeni...

No a co se tyce ty proflaklosti ....tak co dneska neni?
Dle tvyho Virus (nemuzu posoudit ... nemam), Vengeance samplz, Vanguard....
Vsechno co je dobry a novy, neni proflakly, ale zaroven to je predem odsouzeny k tomu, aby se to proflaklym stalo:)

Neural_I

Příspěvek od Neural_I » 18 led 2007 22:21

kazdej ma jiny ruce a usi a nohy a vsechno co se k tvorbe muziky da pouzit, takze co clovek to original a ja zacinam chapat ze za tu dobu co se tady vedou diskuze na tema soft sem se vlastne dostal do stavu kdy uz soft nepotrebuju takze se takovychto diskuzi uz proste asi radsi nebudu ucastnit 8) pac stejne cokoliv clovek rekne/napise je jenom jeho vlastni nazor a jak to na svete chodi nikdo si nenecha vnutit nazor nekoho jinyho takze k cemu sou diskuze "jak kterej soft hraje nebo nehraje" v dobe kdy si "nejakym" zpusobem muze vyzkouset kdochce cochce jakchce a udelat si nazor sam 8) vzhledem ke svoji hudbe, stavu mysli a mnozstvi alkoholu, THC apod. v krvi :twisted:
bájbáj

Poklop

Příspěvek od Poklop » 20 led 2007 16:27

takze k cemu sou diskuze "jak kterej soft hraje nebo nehraje" v dobe kdy si "nejakym" zpusobem muze vyzkouset kdochce cochce jakchce a udelat si nazor sam
No, jde o to, že když někdo bude tvrdit, že něco hraje super, tak mě to zaujme a zkusim si to taky. Nemám čas testovat všechny VSTi co vyšly.
Například Sylenth1 jsem tu objevil v diskusi a ted si ho taky na základě mýho přízpěvku někdo vyzkouší a zjistí, že je to jeden z mála SW syntů, kterej nehraje digitálně (alespoň teda míň než ostatní)

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 09 bře 2007 10:53

bassline

Příspěvek od bassline » 09 bře 2007 13:04

trochu som voci tomu skepticky...myslim ze to bude zniet rovnako ako Albino..

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 09 bře 2007 13:05

jj.. teda nic prevratnyho furt to same ale zkousel jsem to jen letmo...

bassline

Příspěvek od bassline » 09 bře 2007 13:10

vela features to ma zhodnych s albinom...sakra ti vyvojari by si uz mohli dat fakt konecne trochu zalezat a urobit koncepcne ROVNAKY synth ako je vir...sa divim ze to na poli SW este nik nezrealizoval... :lol:

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 09 bře 2007 13:11

jako NI massive je fakt libofka zas .... asi ze sw vubec to nej....

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 09 bře 2007 14:12

tak teda nahodou mne sa zvuk predatora paci.. urcite to nieje to iste ako lbino.. je to lepsie.. halvne v basoch ma prijemne perkvapil lezu z toho fakt killer basy.. filtre su velmi dobre spravene a super je obrovske mnozstvo priebehov .. radim predatora k top spicke SW synthov .... vsetky klasicke zvuky z toho lezu v top-kvalite - co viac chciet ?? a kto chce experimentovat ma tu reaktor, max/msp alebo nord modular :-))
z pohladu ako na klasicke VA-cko predator rozhodne obsadzuje u mne popredne miesta v rebricku TOP SW ...

nechapem celkom ked sa niekto pohorsuje "furt to iste" - ono v technologii uz nieje velmi co nove vymysliet da sa len zdokonalovat to co je uz osvedcene a historiou odvere .. ked pride nieco nove (vid napr. Neuron) tak sa to neujme lebo to nikto nechape a nevie s tym robit :) hudobni potrebuje intuitivny synth ktory ho bude inspirovat k tvorbe zaujimavych hudobnych napadov .. a na mna teda Predator rozhodne inspirativne posobi ...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 09 bře 2007 14:17

ekeaze: jo, taky libi...

predatora prubnu.. jsem asi divnej ale nejvic me na nem laka ten mini sequencer :)

Odpovědět