Skvělý editor pro Virus A, B, C

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
mario.severin

Skvělý editor pro Virus A, B, C

Příspěvek od mario.severin » 24 pro 2008 13:14

Pro všechny, kteří (ještě) používají starší Virusy (A, B, C) existuje naprosto úžasný PC editor:

SuperVirus

Používám ho už asi půl roku a po všech strastech se Soundquestem a ještě jedním softem (jméno si už nepamatuju) jsem našel konečně vynikající editor.

Když jsem si totiž před časem pořídil zánovní Céčko, tak jsem pozdějc litoval, že jsem nešel do TIčka kvůli Virus Control a tak jsem hledal nějakou alternativu k editoru a našel SuperVirus .

Cena je 33 Eur což není v porovnání se schopnostma tak moc. Na stránkách má borec i demo, takže můžete měsíc zkoušet. Úžasný je na něm hlavně poslech zvukových bank, kdy stačí fajl jenom přesunout z jednoho okna do druhého a během minuty najdu zvuk, který potřebuju 8)

Doufám, že tímto objevem někoho potěším :)

Krásné vánoční svátky všem na Electrozone...

Obrázek
Naposledy upravil(a) mario.severin dne 25 pro 2008 10:10, celkem upraveno 3 x.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 24 pro 2008 16:02

a co teprv reKon
Obrázek

mario.severin

Příspěvek od mario.severin » 24 pro 2008 21:31

biscuit: reKon je ale VST plugin a nefachá (spolehlivě) pod Cubase 4. SuperVirus je standalone editor, kde editace je pohádka :lol: .

Spíš je to alternativa k SoundDiveru, se kterým jsem měl jenom potíže...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 24 pro 2008 23:27

ok, ja ho nezkousel, mam ti - nemam potrebu.. mas pravdu je to vst rozhrani.. slysel jsem na nej ale samy dobry reference a z pohledu vsech kontrolnich prvku na jedny tabuli mi prijde uzasnej. ne nahodou si nechava od rekonu delat moog rozhrani pro little phaty

ale jsem rad, ze znas oboji a muzes rict vlastni zkusenost ;)

Odpovědět