SLAM DAWG - masteringovy procesor pro deti :-)

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět

dendy
Vybavení

Re: SLAM DAWG - masteringovy procesor pro deti :-)

Příspěvek od dendy » 11 srp 2015 14:13

pocuval som ukazky.. preco nie ?? na taky narychlo mastering doma, bez nutnosti kupovat X drahych pluginov a naviac laborovat s hrbou nastaveni ktore aj tak clovek v domacich podmienakch poriadne nenastavi... podla mna za tu cenu super vec .. daco co proste bachnes na master a dostnaes relativne slusne znejuci vysledok pre demo ucely .. alebo ked chces ist hrat svoje tracky live a nemas cas/peniaze riesit kvalitny mastering v studiu

samozrejme video treba brat s rezervou, je to len reklama, reklama vzdy prehana

ale nehra to zle .. tie ukazky su OK.. ked budem mat cas skusim to demo ..

Sabiani

Příspěvek od Sabiani » 11 srp 2015 14:38

No prave ta reklama ma odstrasila, resp. pobavila. A tie knoby s nazvami ako POP, BOOM, AIRZZ :-)
Ale asi to ma byt relativne dostupny plugin pre nastrocnych, inak neviem kto by bol cielova skupina..
Btw. za podobnu cenu dostanes napr. Magnetic II od Nomad Audio:
http://www.nomadfactory.com/products/ma ... index.html
Ten ma tiez lahke ovladanie ale pride mi to viac profi plugin... To len pre porovnanie

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 11 srp 2015 14:54

neviem podla mna ten despekt trochu nieje na mieste .. reklamu bokom - reklamy su vzdy mimo

v principe henta vec su kvalitny EQ, kvalitny kompresor, kvalitny tape emulator zabalene do jedneho pluginu, len s par ovladacimi prvkami nastavenymi na parametre ktore su +/- take univerzane nastavanie na master tanecnej muziky .. ked si pozres dokumentaciu zas tak mimo to nieje, za tymi "fancy" nazvanymi knobni sa skryvaju uplne nomalne standarne nastsavovatka ... knkrente nastavene hodnoty EQ pasiem, kompresora, atd ...

http://www.beatskillz.com/wp-content/up ... Manual.pdf

co sa tyka mna nepotrebujem sa hrat na to co je viac / menej profi a co je pre deti.. podsatatne je co funguje.. z ukazok co maju na stranke ten slam dawg funguje velmi prijemne .. ako som povedal.. ked clovek potrebuje len nejaky provizorny master tak menej je viac .. mne sa ten plugin prave celkom pozdava ..

samozrejme - je zle ked niketo rovno acne pracovat s niecim takym - nenauci sa to co ja "za tym" nikdy, pre neho vedomosti ostanu na urovni ze "mam tu knob punch a knob remove mud" .. ale ked vies co je za tym, takyto all in one plugin ktory v ramci urciteh ozanra s prednastavenymi hodnotami funguje dost slusne, moze usetrit kopu casu.. ten cas potom radsej investujem do produkcie samotnej ..

pre mna najpostatnejsie su vysledky .. ako som povedal, ked bude cas stiahnem trial a poskusam... na prvy pohlad, po vypocuti ukazok a kukniti do manualu sa mi ten plugin za tie peniaze nezda ako zla vec ...

Daco podobne je aj NEXUS VSTi.. v podate blbost do ktorej su nasamplovane multisample z kvalitnych HW syntakov .. takze - ak chces ist naozaj do hlbky - kupis si tie syntaky a natocis na nich presne to co chces a vies.. ale .. ked potrebujes rychlo nejaky zvuk. .a nechces sa trapit s tym hladat ktory HW syntak ti taky zvuk vie dat (+ nemas peniaze kupit si 10+ kvalitnych kultovych HW syntakov), siahnes po Nexus-e a patch banke od Vengeance :-D :-D a robis muziku ..

proste.. je to o konretnom pripade .. ako to pouzijes .. na co to potrebuejs.. kolko casu mas na to co tym chces dosiahnut .. a X dalsich faktorov ..

Sabiani

Příspěvek od Sabiani » 11 srp 2015 15:03

Ok, stiahni a vyskusaj..
Ja som asi konzervativny, alebo mozno snob :-), ale toto nejak nemozem brat vazne..

Odpovědět