Soundtoys 5 + Effect Rack

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od Fractal »

Používáte někdo celý balík Soundtoys pluginů? Jak moc je vychytaný ten Effect Rack? Mám jenom všecky ty Little zrůdičky a Sie-Q

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od TOM-Thak »

Mam ho cely, ale effect rack nepouzivam, spis samostatne plug iny. Co konkretne by te zajimalo? Ted jsou navic ve sleve :))

Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od Fractal »

Zajimal by me prave ten ER, taky Soundtoys nejsou uplne nenarocne na cpu, tak jestli ten rack jeste nepriliva olej do ohne

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od matucha »

Ja mam dojem, ze ten rack zadnej velkej vliv na CPU nema. Soucasny procesory myslim soundtoys nijak extra nezatezujou, coz je mozna duvod k upgradu. Nemuset premejslet kolik decapitatoru a level-locu v mixu pouzijes je rozhodne prijemny.

Ted zrovna jsem ten rack vyuzil na nejaky komplexni efektovaci retezce. Chtel jsem totiz pouzit vic crystalizeru po sobe, kazdej plnici jinou funkci a kdyz jsem to zacal skladat do cubasovskejch insertu tak mi doslo, ze by bylo mozna dobry pouzit rack. Musim rict, ze spokojenost, je to mozna i pohodlnejsi a rychlejsi v momente kdyz chces vic ST efektu za sebou. Globalni feedback je pak fajn bonus.

Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od Fractal »

Takze uvnitr v tom racku se to da jeste nejak routovat, sendovat, gainstageovat? Chapu, že se to chova jako jeden plugin z hlediska ukladani presetu atp, ale neni mi jasne co je "uvnitr"

matucha
Příspěvky: 5778
Registrován: 24 kvě 2002 19:30

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od matucha »

Zadnej sofistikovanej routing tam neni, jen poradi pluginu, wet/dry, global gain stage a globalni feedback. Koukni na youtube. Neni to rozhodne zadna killer feature, ale tu a tam se to hodi.

Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od Fractal »

No ja to teda koupil, přes trade up update mě celé Soundtoys vyšly na 125 amerických, to je fakt asi nejlepší plugiňácká nabídka co jsem kdy dostal...

Uživatelský avatar
Prvotsky
Příspěvky: 1281
Registrován: 23 kvě 2006 14:22

Re: Soundtoys 5 + Effect Rack

Příspěvek od Prvotsky »

Ja sem v tehle akci koupil tremolator , devil loc a echoboy jr. Ten sem po sleze upgradoval na Echoboy. A jsem konkretne z tohodle pluginu uplne unesenej. Jak komplexni a zaroven snadno ovladatelnej je. Tech typu charakteru. Rhytm funkce.. zkousel sem kombinaci v abletonu s autofiltrem a lezou z toho top dub tech veci. Rozhodne si v nejaky dalsi akci dokoupim dalsi a nebo rovnou celej balik, jelikoz ta kvalita je uzasna.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět