Spuštění zvuku při vstupu na mikrofonu

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Nakash1

Spuštění zvuku při vstupu na mikrofonu

Příspěvek od Nakash1 » 27 srp 2013 21:22

Zdravím, narazil jsem na tohle fórum, a potřeboval bych specifický program, na googlu jsem tak nějak nic nenašel, bo nevím jak tohle přesně hledat. Jde mi o to, že když nikdo není doma, tak mi pes vije, potřeboval bych teda nějakou aplikaci, která když bude vít, tak přehraje mnou nahranou sekvenci (čili třeba mp3), prostě nějaký přehrávač který bude fungovat na aktivaci hlasem (jako skype, či ts3 který zapne mikrofon až při určité úrovni hlasitosti). Snad mě trošku chápete a pomůžete, děkuji....

jackies

Re: Spuštění zvuku při vstupu na mikrofonu

Příspěvek od jackies » 28 srp 2013 01:29

Sound Forge to umí taky (pokud máš).

Nakash1

Příspěvek od Nakash1 » 28 srp 2013 16:41

google odpovědi si strč někam, akorát mě to nasere, tam jsem to hledal přes hodinu a právě nic nenašel a ten tvůj odkaz, jestli ses díval co to najde, tak to k mému účelu samozřejmě neposlouží, takže když neumíš poradit konkrétně, nech si to pro sebe, děkuji
Za sound forge děkuji, zkusím se nato podívat, akorát nemám představu kde bych to tam našel ale nějak to zkusím, děkuji

charonme

Příspěvek od charonme » 28 srp 2013 16:59

MDudas :lol: :twisted:

Nakash1

Příspěvek od Nakash1 » 28 srp 2013 20:46

nikdy jsem se sofistikovaným programem na tvorbu hudby nedělal, mohl by mě někdo trošku navést jak to v tom sound forge udělat? Je tam toho nějak moc, a já skončil u winampu ;-)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 29 srp 2013 12:07

jackies ... to je na kočku . :roll:

on nechce toho psa nahrať ale utíšiť, chcelo by to prehrávanie nejakého dlhšieho sampla pri mikrofonnej inicializacii.
v byte u mamky je tiež jeden sused zo zavijajucim psom ..ale ten vyje když je soused nalitej a chrápe :lol:

jackies

Příspěvek od jackies » 29 srp 2013 13:49

Aha, blbě jsem to pochopil.
Tak operace hlasivek se u psů taky dělá.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 29 srp 2013 15:45

Jediné, co mě v rychlosti napadá, je nějaká aplikace pro ovládání počítače hlasem, např. http://voxcommando.com/
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Nakash1

Příspěvek od Nakash1 » 29 srp 2013 16:18

no otázka jak ten program naučím to spouštět na ruzné druhy vití, či štěkání, chtělo by to spouštět při jakémkoliv zvuku. Jsem se díval že v tom sound forge jdou psát scripty, tak třeba něco napsat, ale v tom se nevyznám, asi nejspíš se budu muset dostat k variantě, že si něco napíšu v něčem jiném, třeba http://help.adobe.com/cs_CZ/ActionScrip ... -7d0c.html

Odpovědět